מזגן מקצר

מזגן מקצר

מזגן מקצר – אלו הסיבות ואיך להתמודד עם זה בצורה נכונה.

ראשית חשוב לציין, ישנם מקרים בהם מזגן מקצר וחייבים להזמין טכנאי מזגנים מקצועי שיש לו גם רישיון חשמל כי לא תמיד הקצר מגיע בגלל החשמל.

ביקור של טכנאי מזגנים לא מקצועי יכול לגרום נזק.

במיוחד כאשר מדובר על בעיות חשמל, אל תתפשרו על טכנאי הטוב ביותר כמו אצלנו כאן. מזגני המלך מביאים לכם את המקצועיות המובילה שכוללת גם חשמלאי מוסמך.

ישנן סיבות רבות לכך שהמזגן עלול לעשות קצר חשמלי. אחד מהם הוא כאשר מחברים מאוורר או משתמשים בכבל מאריך, זה יכול לגרום לכוח לזרום חזרה דרך המזגן וליצור קצר חשמלי.

הסיבה הנוספת היא שייתכן שיש מתכת בחלקי הפלסטיק של המזגן שלכם שעלולה לגרום לקצר חשמלי.

קצר חשמלי נגרם בדרך כלל על ידי חוט פגום או חיבור רופף. המזגן פועל על ידי הפעלה וכיבוי של המדחס במרווחים קבועים והמאוורר מוציא אוויר על סלילים כדי לקרר אותם. כאשר יש קצר חשמלי, זה גורם לקשת חשמלית שעלולה להוביל לשריפות.

החוטים במערכת מבודדים בבידוד גומי או פלסטיק, שמונע מהם לגעת זה בזה. אם המבודדים הללו נשחקים, הם עלולים להתקלקל ולגרום לקצר חשמלי. סביר יותר שהבלאי הזה יתרחש כאשר אתה משתמש במזגן לעתים קרובות ולמשך פרקי זמן ארוכים.

המזגן עלול להיות קצר חשמלי כאשר חפץ מתכתי כגון מברג או מסמר נכנס לכבל החשמל ויוצר קשר עם מסגרת המתכת של המזגן.

אם נתקלים בבעיה זו, אז יש שני דברים לחפש. ראשית, לבדוק אם יש נזק כלשהו לכבל החשמל שבו הוא מתחבר לגב היחידה. שנית, בדוק אם חפצי מתכת כלשהם נמצאים במגע עם מסגרת המתכת של היחידה.

איך למנוע קצר חשמלי במזגן

על מנת למנוע קצר חשמלי במזגן, חשוב להקפיד על טכנאי מוסמך לבדוק את היחידה ולוודא שכל חיבורי החשמל תקינים. זה יבטיח שלא יהיו בעיות בחיווט או ברכיבים שעלולים להוביל לקצר חשמלי.

ישנן דרכים רבות למנוע קצר חשמלי במזגן. הדבר החשוב ביותר הוא לטכנאי מוסמך לבדוק את היחידה ולוודא שכל חיבורי החשמל מאובטחים. זה יבטיח שלא יהיו בעיות בחיווט או ברכיבים שעלולים להוביל לקצר חשמלי.

הצעד הראשון שצריך לעשות הוא לבדוק את מפסק החשמל ולוודא שהוא לא נתק. אם לא, ייתכן שהבעיה היא בחיווט.

קצר חשמלי במזגן הוא בעיה חמורה שעלולה לגרום לנזק רב אם לא בודקים אותה. קצר חשמלי מתרחש כאשר יותר מדי זרם חשמלי זורם דרך קטע קטן של חוט, מה שגורם לחוט להתחמם ולהתמוסס. הדבר עלול לגרום לשריפות ולבעיות מסוכנות אחרות אם לא מסומן.

הסיבה לקצר במזגן נובעת לרוב מחוסר בידוד. חוסר הבידוד גורם לזרם לזרום דרך מסגרת המתכת המוארקת. לאחר מכן הזרם יכול לזרום דרך כל מסגרת מתכת אחרת שמוארקת ולגרום לקצר חשמלי.

הדרך הטובה ביותר למנוע קצר חשמלי במזגן היא לבודד אותו כראוי.

רוצים לקבל הצעת מחיר לתיקון המזגן ? מתחייבים למחיר משתלם !

מאמרים נוספים

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​