יצאנו צדיקים - תיקון מזגן

בימים ובלילות הקיץ החמים המזגנים בישראל לא מפסיקים לפעול עקב מזג האוויר החם. לכן, בגלל השימוש הרב, לפעמים יש צורך להזמין טכנאי מזגנים במרכז.  אנשים רבים טוענים כי יצאנו צדיקים לאחר שטילפנו בתקלה ביחידת מיזוג האוויר שלהם. התקלות עלולות להיות מגוונות: תקלה במערכת החשמלית, גז שהתרוקן מהמערכת, מדחס שאינו פועל כראוי ועוד. צריכים טכנאי? חברת רויקור , בעלת ניסיון של 20 שנה בתחום תיקון מזגנים, תשמח לשלוח אליכם איש מקצוע איכותי, אמין ובעל ותק שיפתור את התקלה במהירות. צרו איתנו קשר כדי שתוכלו ליהנות מקיץ קריר וחורף חם.


יכולת לטפל בכל סוגי המזגנים


כאשר אתם מזמינים טכנאי מזגנים בשרון או בכל אזור אחר בארץ -  חשוב לוודא שהוא יודע לטפל בכל סוג מזגן אפשרי. גם אם מדובר במזגן ישן מאוד מתחילת שנות התשעים וגם אם מדובר במזגן הכי חדש ומתקדם שיצא לשוק. תיקון מזגנים דורש מיומנות ויכולת לפתור תקלות מבלי לגרום לבעל הבית לשהות ללא מזגן שעות מיותרות כאשר בחוץ משתולל שרב. אומנם בחורף משתמשים פחות במזגנים, אך לאף אחד לא נעים לסבול מקור בזמן סופה.


שירות ואמינות   

חלק מבעלי המקצוע ניגשים לעבודה מבלי שהם מסבירים ללקוח מה בדיוק השתבש. אחרים לא מפסיקים לדבר ומאתרים כביכול עוד ועוד תקלות. חרטנו על דיגלנו לתת שירות אמין הכולל תיקון מזגנים הוגן עם בעל מקצוע העובד בשקיפות מלאה. אצלנו תקבלו הסבר מדויק על התקלה ומה בדיוק צריך לעשות על מנת לתקנה כולל טיפים כיצד למנוע בעיות מסוג זה בעתיד.


פתירת תקלה מרחוק  ע"י טכנאי מזגנים בשרון


על פי ניסיוננו הרב, ישנן תקלות שאינן מצריכות הזמנת טכנאי הביתה. לכן, כבר בשיחת הטלפון, קודם כל ננסה לבדוק האם מדובר בתקלה הניתנת לתיקון ע"י הדרכה מרחוק תוך כמה רגעים, או שמדובר בתקלה המצריכה הגעה לבית הלקוח.
תיקון מזגנים לאחר בחירת טכנאי עם המלצות -  צרכנות חכמה כוללת השוואת מחירים ובדיקה כמה בעלי מקצוע לפני הזמנת שירות תיקונים. בזמן שאתם עושים זאת אל תדלגו על שלב בדיקת ההמלצות מלקוחות אחרים. בכל יום לקוח מרוצה נוסף מצטרף למעגל הלקוחות ואנו נשמח להפנות אתכם לכמה לקוחות שבחרו לקבל שירות מאיתנו.

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו