5 טיפים לקניית מזגן

מתכננים לקנות מזגן? כמו כל צרכן נבון, כדאי לכם לבדוק טוב את צרכי המשפחה כמו גם את המקום ממנו אתם קונים. לקנות מזגן מיני מרכזי יכול להסתבר כהוצאה לא טובה במידה ואחד מבני המשפחה רגיש לקור ומבקש כל הזמן להנמיך או לכבות. הפתרון לזה, במקרים רבים הוא מזגן 1 כ"ס לכל חדר. ניתן להשיג מזגנים איכותיים במחיר הזה בסביבות ה 2000. מומלץ להתייעת עם טכנאי מזגנים במרכז לפני הקנייה.

1. התקנה במחיר נוח – אם מציעים לכן במקום גם התקנת מזגנים, בדקו שהמחיר נוח ולא מופרז. צרו קשר עם טכנאי מזגנים בתל אביב ובררו כמה הוא לוקח עבור התקנת המזגן. המחיר משתנה בהתאם לסוג המזגן כמו גם מבנה הבית. התקנה בגורד שחקים תעשה יותר מאשר התקנה בבית פרטי.

2.תכנון מקדים – רצוי לחשוב על המקום האידאלי להתקנת הגוף החיצוני כמו גם הפנימי לפני שהטכנאי מגיע. רצוי להתעייץ אתו לפני ולהסביר לו את תנאי ומבנה הבית. ככל שתקדימו לתכנן, כל תוכלו לסיים את התהליך מהר יותר ובצורה מוצלחת יותר.

3. אחריות -  לא משנה אם קניתם את המזגן אונליין או דרך חנות -  חשוב מאוד לקבל כתב אחריות מודפס וקבלה. זוהי הדרך שלכם לדרוש לדרוש תיקון על פגם ביצור או כתוצאה מכל סיבה אחרת. המזגנים היום מתקלקלים הרבה פחות בזכות הטכנולוגיה.

4. התאמה למשפחה -  כאמור, חשוב לדאוג לכך שהמזגן מתאים לשימוש כל המשפחה. במזגן מרכזי לא ניתן לווסט את הטמפרטורה בכל חדר.

5. התייעצות עם טכנאי מזגנים -  מתלבטים לגבי קניית המזגן. התייעצו עם מומחה תיקון מזגנים בלתי תלוי באף חברה או חנות.

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו