טכנאי תנורים

כאשר אחד מהמוצרים הלבנים בבית (מכשירי החשמל) מתקלקל, הצרות יכולות להיות קטנות וגם גדולות, אולם ממש לא כדאי להתמהמה עם התקלה מכיוון שתקלה קטנה יכולה להפוך לגדולה גם אם היא לא מעכבת את הפעולות בבית באופן רציני. טכנאי תנורים איכותי, שיעשה את העבודה בצורה מקצועית אבל גם לא ייקח יותר מידי כסף, כמו גם שלא ימציא תקלות מיותרות, הינה חיונית. אנשים היום מודעים יותר מתמיד לרמאים, במיוחד לכאלה שנחשפו בתוכנית הטלוויזיה יצאת צדיק ולכן צריך להשקיע מאמץ בבחירת בעל המקצוע.


זיהוי מקור התקלה באופן עצמאי

ראשית אנחנו ממליצים קודם כל לנסות לפתור את התקלה באופן אמצעי. כי לפעמים הזמנת תיקון תנורים יכולה להסתבר כלא הכרחית מכיוון שניתן לטפל בה לבד. למשל אם אף אחד מהכיריים לא נדלקים, אפילו שיש ניצוץ כדי לבדוק את החיבור של התנור לגז. יכול להיות שהצינור השתחרר או שהגז פשוט נגמר. כמו כן, אם זה קורה לאחר ניקוי התנור, יש לשים לב שהמים לא חדרו לכיריים, כי הם עלולים למנוע את ההדלקה. לכן יבשו את התנור טוב, חכו שעה ואז נסו להדליקו שוב.


תנור האפייה לא עובד


כאמור לא מיד עם איתור התקלה צריך להתקשר ולהזמין טכנאי תנורים כאשר מדובר בתקלה מסוג זה. במקרים רבים הסתבר כי בעל התנור לא הבין נכון כיצד להפעילו. התנור לא עובד? קחו את חוברת ההפעלה ובדקו שאתם יודעים איך להפעיל כל שלב. הפעילו את התנור לפי ההוראות ורק אם א אתם מגלים בעיה, הזמינו שירות בעל מקצוע.


עזרה מבעל מקצוע מרחוק


לפעמים דרך עזרה מרחוק אפשר לפתור את התקלה, מה שחוסך לכם כסף הכרוך בהזמנת תיקון תנורים  ומכיוון שאין צורך להזמין את בעל המקצוע הביתה. מי שרואה את עצמו כבעל תודעת שירות גבוהה, ישמח לעזור לכם לפתור את התקלה ברחוק במידת האפשר. לכן עדיף למצות אפשרות זו לפני שאתם סתם מזמינים שירות תיקונים ומשלמים 200 שקל או יותר על הרמת מתג בתנור שמנע את הפעלתו.יש לכם שאלות נוספות? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם בכל עניין.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו