תיקון מקררים

החגים בפתח והמקרר מראה סימני גסיסה? מוטב להזמין טכנאי מקררים או לפחות להתייעץ אם אחד במקום לנהות בשיטת יהיה בסדר. בניגוד למכשירי חשמל אחרים, שכאשר הם מתקלקלים זה לא סוף העולם, תיקון מקררים חיוני כמה שיותר מהם משום שאוכל ללא קירור מתקלקל וזה יוצר מצב לא נעים. מכירים את תוכנית הטלוויזה יצאת צדיק? ראיתם איזה בעלי מקצוע לא הוגנים קיימים במדינה? ובכן בשעת צרה ולחץ אנשים עלולים לתת מחירים גבוהים בעבור תיקון. לכן מוטב למצוא בעל מקצוע בנושא זה מראש כדי שאף אחד לא ינצל אתכם. איך עושים את זה? להלן כמה המלצות.


טכנאי מקררים מוסמך


חשוב מאוד לדאוג לכך, שטכנאי המקררים שאתם מזמינים הינו בעל תעודות ונחשב למוסמך. מתחזרים יש בכל תחום ולכן עבודתם במקרים רבים עלולה להיות מזיקה למכשיר החשמל. לכן אל תתביישו. בקשו תעודות ובדקו את האתר שלו טוב לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע. אם אתם חושבים לתקן את המקרר בעצמכם או להזמין שכן שיודע דבר או שניים בתיקון מוצרי חשמל, מומלץ לעשות זאת רק כשמדובר בתקלות קטנות. בתקלות חמורות תמיד עדיף להעסיק מקצוען על מנת שלא יווצר נזק חמור יותר או בלתי הפיך.


מחירון


בכל תחום ישנו מחירון אשר מציג את טווח המחירים המקובל באותו תחום. בדקו כמה מחירונים ובמיוחד את זה של בעל המקצוע עצמו. יש לוודא שהוא מציג מחירים הוגנים. תעריפי לילה וסופי שבוע הם שונים כמובן ולכן יש לקחת זאת בחשבון כאשר מזמינים שירות תיקון מקררים בשעות לא שגרתיות. ככל שתהיו יותר מודעים למחירים בתחום, כך תורידו את הסיכוי שינצלו במחיר. למשל כאשר מדובר בחלקי חילוף למקרר התעקשו על מקוריים ובדקו שאתם מקבלים חלק מקורי ולא חלק יד שניה תמורת מחיר מקורי.


אחריות


רצוי לדרוש אחריות חתומה על כל עבודה. אחריות אשר תהיה תקפה לשנה. טכנאי מקררים שלא מוכן לקחת אחריות על עבודתו נחשב למעורר חשד. אין כל סיבה שתשלמו פעמיים על תקלה שחוזרת על עצמה שבוע לאחר מכן. תקלה שלא אתם גרמתם לה ישירות. לכן חשוב להתעקש על אחריות מלאה על כל תיקון ולא משנה באיזה מכשיר חשמלי מדובר.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו