טיפים לשמירה על המקרר

המקרר התקלקל? הגעתם למקום הנכון, עובדי חברת רויקור מנוסים בתחום תיקון מקררים. נשמח לשלוח אליכם טכנאי מקררים בכל עת. מכשיר חשמל מסוג זה לא אמור להתקלקל לעיתים קרובות, במיוחד אם מדובר במקרר חדש. למעשה תקלות רבות נגרמות בגלל שימוש לא נכון ולכן אפשר למנוע אותן. לפניכם כמה טיפים שיעזרו לכם לשמור על תקינותו לאורך זמן. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר.

  • בדיקה -  טכנאי מזגנים רבים מומחים גם במקררים.  לכן אם הגיע אליכם טכנאי, כדאי לשקול אפשרות לבקש ממנו לבדוק את המקרר על הדרך כדי לאתר תקלות אפשריות. זה יחסוך לכם כסף בעתיד על תיקון תקלות במצב חמור יותר.

 

  • איטום – יש לדאוג שהגומי מסביב לדלתות צמוד חזק ואינו נותן לאוויר להיכנס. אותו הדבר תקף גם לגבי מקפיאים. כאשר הגומיות רופפות, הם לא רק יגרמו לקלקול האוכל אלא גם יזיקו למקרר עצמו. החליפו אותן בזמן. אפשר למנוע את שחיקתן ע"י סגירה נכונה של הדלת -  פשוט אל תטרקו אותן.

 

  • ניקיון – נקו את המקרר לפחות פעם בחודשיים גם מבפנים. לפעמים נוזלים כלשהם יכולים לחלחל למערכת ולהרוס אותה, כך שרצוי למצוא זאת מבעוד מועד.

 

  • על תעמיסו עליו – כמו שלא מעמיסים ארון ביותר מידי בגדים, כך גם לא כדאי להעמיד את מדפי המקרר. כל טכנאי מקררים יאמר לכם שעדיף לקנות מקרר גדול מאשר להעמיס עליו כל פעם מחדש ולהסתבך. כמו כך, מומלץ שלא לאחסן דברים על המקרר. יש להם נטייה ליפול וסתם להכביד על מכשיר החשמל.

 

  • מיקום – אנשים רבים קונים מקרר שני ומאחסנים אותו בגינה למשל. שם הוא יכול להינזק מפגעי מזג האוויר. כמו כך, כאשר מדובר במקרר במטבח, רצוי לתת לו בפייס של 5-10 ס"מ מכל מקום ולא לחנוק אותו.

 

רגע לפני שאתם מזמינים טכנאי מומלץ לבדוק האם הוא יכול לעזור לכם מרחוק ע"י שיחת טלפון. זקוקים לבעל מקצוע בנושא תיקון מקררים באופן דחוף? אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר. עובדנו מומחים גם בתיקון מזגנים, תיקון מכונות כביסה ותנורים.

 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו