תיקון מכונות כביסה

כאשר מכונת הכביסה לא עובדת, נוצרת בעיה גדולה בעיקר במשפחות מרובות ילדים. כן, אפשר ללכת למכבסה ציבורית או להיעזר בשכנים, אבל זה לא ממש נעים. בכל מקרה, כדאי לדבר טכנאי מכונות כביסה כאשר אתם מאתרים את התקלה הקטנה ביוצר. הוא יוכל לעזור לכם מרחוק ולהגיע למטרת תיקון מכונת כביסה במקרה הצורך. אבל לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע, וכדי שלא תפלו על חאפרים כמו שהתגלה בתוכנית הטלוויזיה יצאת צדיק, כדי להתעקש על הדברים הבאים.


חלפים מקוריים


ישנם חלפים זולים יחסית וישנם חלקים שעלותם יקרה, כך שכדאי הרבה יותר לקנות מכונה חדשה מאשר לקנות חלקי חילוף חדשים. בכל מקרה, כאשר מדובר בחלקים לא יקרים, אשר יש להחליפם, רצוי לוודא שאתם מקבלים חלפים מקוריים. בררו שהטכנאי לא מביא לכם חלק משומש או לא מקורי וגובה בעבורה מחיר של מקורי. בעל מקצוע לא הגונים נוטים לעבוד בשיטה זו לפעמים כך  שרצוי לברר את העניין לפני שאתם משלמים.


טכנאי מכונות כביסה מוסמך


יש אנשים אשר מעדיפים לחסוך כסף על תיקון מכונות כביסה ולכן הם מנסים לתקן אותה בעצמם או נעזרים בשכן עם ידי זהב. אנו ממליצים שלא לעזות זאת אלא להזמין בעל מקצוע מוסמך אשר מנוסה בתיקון מכונת כסיבה מהסוג שלכם. מי שאינו מנוסה או אינו מבין יכול להסב נזק גדול יותר למכונה כך שהתיקון יהיה הרבה יותר יקר. במקרים רבים המכונה יצאה מכלל שימוש כך שהיה צורך לקנות חדשה.


אחריות על העבודה


לא משנה מאיפה הזמנת את הטכנאי, חשוב לקבל אחריות מלאה על העבודה וזה אומר לפחות לשנה. העובדה כי אותה התקלה חוזרת על עצמה אחרי יומיים אינה אומרת שאתם צריכים שוב לשלם על התיקון. כנראה שבעל המקצוע עשה עבודה לא מספיק טובה ולא סגר את כל הפינות. אז כדי שלא תבזבזו כסף לשווא התעקשו לקבל כתב אחריות על העבודה עם חתימה של בעל המקצוע.


יש לכם שאלות בנוגע לתיקון מכונת כביסה? זקוקים לטכנאי? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו