תיקונים חיוניים למזגן

החלפת גז למזגן, טיפול עונתי, ובדיקת המערכת החשמלית הם רק חלק מהתקלות בהם מטפלים טכנאי מזגנים. תיקון מזגן הוא מקרה שיש לטפל בו כמה שיותר מהר בחודשי הקיץ. אנו יודעים עד כמה קשה להעביר את היום ללא מיזוג אוויר. העבודה הופכת לאיטית יותר, מצב הרוח מתדרדר וכבר באמצע היום כולם מרגישים עייפים. זקוקים לטכנאי? אנו ברויקור נדאג לשלוח אליכם בעל מקצוע בהקדם האפשרי באזור המרכז, השרון וגם בצפון.


מדוע לא כדאי לדחות את תיקון המזגן


יש אנשים שמעדיפים לדחות טיפול בתקלות למועד מאוחר יותר גם כאשר מדובר בתקלה קטנה. למשל אם אתם שומעים רעש מוזר מהמזגן, עדיף להרים טלפון לאיש המספר שירות תיקון למזגן כדי לבדוק האם הוא יכול לעזור לכם מרחוק. אין לכם מה להפסיד במקרה זה. אם אי אפשר לבצע תיקון מודרך, הזמינו טכנאי מזגנים בשרון או בכל אזור אחר בו אתם גרים. תקלה קטנה עלולה להתפתח לתקלה גדולה מאוחר יותר כך שבסופו של דבר זה יעלה לכם יותר כסף.


מילוי גז למזגן


זאת לא בדיוק תקלה. לא משנה אם מדובר במזגן ברכב או בדירה, בשלב מסוים הגז נגמר ולכן יש צורך לעשות החלפת גז מזגנים. סיבה נוספת העלולה להוביל לתיקון היא דליפה ולכן יש לסגור את החלק ממנו דולף הגז. אם היחידה שלכם נמצאת בחצר, זה ממש לא בטיחותי להשאיר מזגן עם גז דולף ולכן רצוי לטפל בדחיפות. האמת היא שלא משנה איפה היחידה נמצאת -  למען הבטיחות רצוי לטפל בה כמה שיותר מהר. מה גם שמזגן בלי גז, הוא חסר תועלת.


טיפול עונתי למזגן


בסתיו או באביב זה הזמן הטוב ביותר לבדוק האם המזגן שלהם מתפקד כמו שצריך או שהוא זקוק לתיקון. במקרה זה תיקון מזגנים יכול לחסוך לכם אי נעימות בקיץ במקום לגלות על היום הראשון שהמזגן בכלל לא עובד. טיפול יכול לשפר את יעילות המזגן. לא אחת התגלה עופש ופטריות בתוך היחידה הפנימה שהפריע לפעילות המזגן והייתה גורם לריח רע. אז אם אתם זקוקים לטכנאי מזגנים  -  צרו איתנו קשר לייעוץ ופרטים נוספים.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו