שירות למיזוג אויר בתל אביב

בימי הקיץ הדבר החשוב ביותר במשרד הוא לא המחשב, אלא המזגן עצמו. כשהוא מתקלקל, קשה מאוד להמשיך לעבוד במיוחד כאשר התקלה מתרחשת ביום שרבי, ואז מקום העבודה הופך לסאונה אחת גדולה. גם אם זה קורה בלילה או בבית, זה לא פחות מעיק בחודשי יולי אוגוסט. לכן כדאי שבכל משרד ובית יהיה מספר טלפון של טכנאי מזגנים בתל אביב. אנו ברויקור, פועלים בתחום מאז 1993 ומיד עם הפניה נשלח אליכם בעל מקצוע מומחה בנושא תיקון מזגנים 24/7. אולם קודם כל ננסה לבדוק אתכם האם מדובר בתקלה שניתן לפתור ע"י הדרכה כדי שתוכלו לחזור כמה שיותר מהר לשגרה.


מה עושים עד שהטכנאי מגיע?


אנו מבינים עד כמה זה קשה לעבוד ללא מזגן בשיא החום ולכן נשתדל שבעל המקצוע יגיע אליכם כמה שיותר מהר. עד אז אנו ממליצים לפתוח את כל החלונות במשרד כדי ליצור רוח, שתו הרבה מים והוציאו את המאווררים. מומלץ גם להתרענן ע"י שטיפת פנים. אם אתם עובדים מהבית, מקלחת תעזור לכם להרגיש טוב יותר. טכנאי מזגנים בתל אביב אמור להגיע אליכם די מהר , כן שאולי כדאי לקחת הפסקה קלה עד שזה קורה.


איך למנוע תקלות במזגן


הקיץ  היא העונה בא הטכנאים עובדים הכי קשה כי המזגנים עובדים ברוב שעות היום ולכן גדל הסיכוי לתקלה. כדי למזער את הסיכוי, אנו ממליצים שלא לזלזל בתחזוקה במיוחד בחודשי יולי אוגוסט. נקו את הפילטרים לעיתים קרובות יותר. זה לא אמור לקחת זמן רב. נקו אותם תחת זרם מים ולאחר מכן ע"י מטלית  ותנו להם להתייבש בשמש. פילטר נקי משמעותו אוויר נקי טוב יותר. רצוי להקפיד על ניקיון המזגן למניעת היווצרות עובש ופטריות בחלק הפנימי.


טכנאי מזגנים בתל אביב מבית רויקור


עם מעל ל 20 שנות ניסיון, תיקון מזגנים  24/7 אצלנו מתאים כל מזגן, מכל סוג ומכל שנה. אין מזגן או דגם שהטכנאים שלנו לא הצליחו לתקן. אנחנו תמיד נמצאים עם האצבע על הדופק, לומדים ועוקבים אחרי כל ההתפתחויות בתחום. צרו איתנו קשר ונשלח אליכם טכנאי בכל שעה.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו