טכנאי תנורים

הכנתם עוגה לכבוד יום ההולדת, הכנסתם אותה לתנור ופתאום גיליתם שהוא לא עובד? זה הזמן ליצור קשר אם טכנאי תנורים. חברת רויקור מתמחה בתיקון מוצרים לבנים. אצלנו תמצאו טכנאי מזגנים, מקררים ומכונות כביסה בנוסף על בעלי מקצוע בנושא תיקון תנורים. כמו תכנית הטלוויזיה יצאת צדיק, אנו מודעים לכך שלקוחות רבים חוששים מרמאים שממציאים תקלות וגובים סכומים לא הוגנים. הטכנאים שלנו הם בעלי תודעת שירות גבוהה. על כל עבודה אצלנו תקבלו אחריות מלאה.

איתור מקור התקלה

בשלב הראשון אנו ממליצים ליצור קשר עם בעל מקצוע ולנסות לאתר ביחד אתו את מהות התקלה. במקרים רבים מתברר שבעל התנור לא ידע כיצד לתפעל אותו בצורה נכונה והסתבר שבגלל כפתור לחוץ אחר, התנור לא עבר. במקרים כאלה תוכלו לחסוך כסף על הזמנת טכנאי שלא לצורך וגם טכנאי תנורים בעצמו יחסוך את הזמן. בכל מקרה, אנו ממליצים לכם לקרוא לעומק את הוראות השימוש שקיבלתם מהיצרן.

איך לבחור טכנאי תנורים

בדקו את ההמלצות לגביו מחברים וקרובי משפחה. כמו כך מומלץ להציץ בדף הפייסבוק שלו על מנת לראות האם יש ביקורות שליליות או חיוביות. בדקו את כל טווח השירותים ואת המומחיות שלו. ישנם בעלי מקצוע בתחום תיקון תנורים שלא מנוסים בטיפול בתנורים מיצרנים מסוימים. לכן בדקו שהוא יודע כיצד לטפל במוצר החשמל שלכם.

מחירים

לאחר שהבנתם שאין דרך אחרת לטפל בתקלה מלבד להזמין בעל מקצוע, בדקו את המחירון באתר שלו. קורה לפעמים שבעלי מקצוע מסוימים מפרסמים מחירים ולא עומדים בהם. בדקו מחירונים באתרים אחרים, בעיקר באתרים שאין להם אינטרס לטכנאי ספציפי והשווה אותם. יש לקחת בחשבון שתעריף לילה הוא יקר יותר.

קבלת הסבר על העבודה

אל תשאירו את בעל המקצוע לבד במטבח. טכנאי תנורים צריך להסביר לכם מה הוא עושה ומה בדיוק התקלה. רמאים עלולים להמציא תקלות ולדבר במושגים שאף אחד לא מבין. כמו כך כאשר מדובר בקניית חלקי חילוף התעקשו על חלקים מקוריים. כמו כן יש לוודא מראש אם המחיר כולל מע"מ או לא כדי שלא תיווצר פגיעה בתקציב שהכנתם מראש.

רויקור -  תיקון מוצרים לבנים

כאמור, אנו ברויקור מטפלים בתיקון מוצרים לבנים. מחפשים בעל מקצוע בנושא תיקון תנורים? זקוקים לטכנאי מזגנים או מקררים. צרו איתנו קשר לכל שאלה בכל עת.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו