טכנאי מיזוג אוויר

על מנת להפיק את המיטב מהמזגן, חובה בשלב הראשון להתאים את המזגן לחלל המבוקש. מה כדאי לדעת ואילו דברים יש לשקול בהתקנת מזגן חדש? טכנאי מיזוג אוויר מיומן ידע להתאים את המזגן הנכון עבור כל חדר וחדר.

גודל וכיוון החדר
הפרט הראשון שיש להתחשב בו טרם התקנת המזגן והחלטה איזה מזגן לרכוש הינו גודל החדר. חדר אורחים בגודל 20 מ"ר יצריך מזגן חזק יותר מחדר שינה בגודל 12 מ"ר. כמו כן יש להתחשב בכיוון החדר (חדר עם חלון מערבי 'קולט' יותר שמש מחדר עם חלון צפוני) כמו כן האם ישנם מכשירים פולטי חום בקרבת המקום המיועד למזגן? האם ישנן מרפסות פתוחות בחדר? האם יש צל מבחוץ על החדר? כל אלו גורמים שיש להתחשב בהם בבואכם לרכוש מזגן.

שימוש בחדר
להתקנת מזגן בחדר השינה נרצה מזגן 'חלש' יותר ממזגן בחדר האורחים אך שקט יותר. בבתי עסק יתכן שנעדיף מזגן עצמתי אפילו אם הוא מעט רועש. לכל חלל ישנו את השימושים שבני האדם עושים בו ויש להתחשב בהם גם בהתאמת מזגן.

נתונים טכניים
סביר להניח שאינכם בקיאים בנתונים הטכניים השונים של המזגנים ובדיוק בשביל זה יש להתייעץ עם טכנאי מיזוג אויר. כמה כוחות סוס יש למזגן, מה זה בדיוק אומר ועל מה זה משפיע? האם יש קשר בין כח סוס לתפוקת הקירור\חימום ( (B.T.U? מה הדירוג האנרגטי של כל מזגן ומזגן? ובקיצור על מנת לרכוש את המזגן המתאים עבורכם מבחינת המפרט הטכני מומלץ להתייעץ עם טכנאי מיזוג אוויר מומחה.

אפשרויות נוספות
האם המזגן בא עם שלט רחוק? על אילו פונקציות ניתן לשלוט מרחוק? האם יש אפשרות להפעלת טיימר לכיבוי והדלקה אוטומטים? האם יש בקרת אקלים במזגן? אפשרויות אלו גם מוסיפות מימד של נוחות לשימוש אולם גם מימד של ניצול אנרגיה ושל חסכון בחשמל.

אחריות
בררו מראש טרם הרכישה וההתקנה אילו שירותי ביטוח ואחריות אתם מקבלים עם המזגן. שמרו על הקבלה ועל הפוליסה לעת הצורך.

צוות רויקור כולל טכנאי מיזוג אויר מהמובילים בתחום ונשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו