טכנאי מזגנים במרכז והסביבה

גרים בתל-אביב, ראשל"צ, הרצלייה והסביבה? המזגן שלכם לא עובד ואתם לא יודעים איך תעבירו את הימים הבאים בלעדיו? הזמינו טכנאי מזגנים במרכז. עם ניסיון רב בתחום תיקון מזגנים מאז 1993 אצל לקוחות פרטיים ומוסדות, אנו נשלח אליכם טכנאי מיומן ואיכותי שיעזור לכם לחזור לשגרה כמה שיותר מהר. אין תקלה שלא נוכל לפתור אותה בין אם מדובר במזגן מרכזי, עילי או המזגן המיושן ביותר.


תיקון מזגנים במוסדות

 לא משנה עם מדובר במפעל, מוזיאון או מתחם משרדים, כאשר יש בעיות במזגנים עלול להיגרם נזק כספי לא קטן. העובדים במקום יעבדו לאט מכיוון שהחום יהיה בלתי נסבל, לקוחות לא יכנסו לחנות שאין בה מיזוג אוויר, והסיכוי שמוזיאון יהיה מלא במבקרים כאשר לוהט בין קירותיו בגלל שאין מיזוג אויר, הוא אינו גדול. לכן במקרים כאלה טיפול בתקלות הוא נושא מאוד חשוב ועדיף לטפל בו שעה אחת קודם בעזרת טכנאי מזגנים במרכז.


טיפול בתקלות אצל לקוחות פרטיים 

יחס אישי לכל אחד אצלנו הוא כלל חשוב.  ראשית נבדוק איתכם בשיחת טלפון האם תוכלו לפתור את התקלה בעצמכם. לפעמים מדובר בפקק שקפץ, פילטר סתום או כל תקלה אחרת שניתן לפתור בהדרכה מרחוק. במידה ואי אפשר לעשות זאת, נשלח אליכם טכנאי שלא רק יתקן את התקלה אלא גם ידריך אתכם כיצד להשתמש בו נכון על מנת למנוע תקלות בעתיד.


טכנאי מזגנים במרכז

המרכז הוא האזור העמוס והשוקק ביותר בארץ, לכן כשיש תקלה, כדאי להזמין כמה שיותר מהר טכנאי למטרת תיקון מזגנים. גם אם המזגן עובד, אבל לא במאת האחוזים, הפעלתו רק עלולה להחמיר את התקלה. צרו איתנו קשר בהקדם, כי יכול להיות שמדובר בתקלה זניחה שאפשר לפתור לבד ואז תחסכו זמן וכסף.  אם התקלה חמורה, ככל שתזמינו טכנאי מוקדם יותר -  כך תסבלו פחות מחום בעיקר כשמדובר באזור כמו מרכז הארץ בחודשי יולי אוגוסט. אנו נשמח לעמוד לרשתכם בכל שעה.

 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו