רכישת תנורים

חושבים על רכישת תנור חדש? רגע לפני שאתם שולחים את היד לארנק, כדאי שתבדקו טוב את כל האפשרויות. כדאי אפילו להתייעץ על טכנאי תנורים בנושא, טכנאי שאינו תלוי באף חנות או חברה. עוד אופציה היא פשוט להתייעץ על לקוחות שיש בבעלותם תנורים מסוגים שונים וכך להבין מי מרוצה יותר ומי פחות. זקוקים לעזרה? צרו איתנו קשר אנו בחברת רויקור עוסקים בכל תחום תיקון המוצרים הלבנים. דרכנו נתן להזמין לא רק תיקון תנורים אלא גם טכנאי מזגנים במרכז (וגם בשרון) ,מקררים ומכונות כביסה.

1. עם כיריים או בלי -  כיום נותן לרכוש תנור בנפרד וכיריים בנפרד. יש יתרונות וחסרונות של כל אחד מהם. תנור עם כיריים יכול לחסוך מקום, בעוד שתנור מופרד יתפוס יותר מקום במטבח. מצד שני, אפשר לשלב את התנור בגובה נוח יותר כאשר הוא מופרד מהכיריים. רצוי לחשוב טוב מה יותר נוח לכם ספציפים ולא רק מבחינה עיצובית.

2. תדירות שימוש – אם אתם רווקים, וחוזרים כל יום שישי להורים ולא ממש מבשלים בעצמכם לעיתים קרובים, ניתן להסתפק בקניית כיריים, בעיקר אם אתם גרים בדירה שכורה. זה יחסוך לכם כסף ומקום בבית. אם אתם בכל זאת מרגישים צווך בתנור, העידפו דירה שכבר יש בה אחד.

3. עיצוב פנים -  התנורים מגיעים במגוון עיצובים וצבעים. אם אתם מתכננים לשפץ את המטבח כדי לקחת זאת בחשבון. או לקנות תנור שמיועד מראש לעיצוב החדש, או לקנות תנור בצע נטרלי שישתלב עם כל עיצוב.

 

מחפשים טכנאי תנורים איכותי? צרו איתנו קשר, אנו נשמח לשלוח אליכם מקצוען בנושא תיקון תנורים בכל 24 שעות ביממה.

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו