שימוש נכון בתנור

אחת לכמה זמן צצים סיפורים מחרידים בחדשות על תאונות שקרו בבית כמו למשל פיצוץ גז. בחלק מהמקרים זה קורה בגלל תקלות. במקרים אחרים זה קורה בגלל שימוש לא נכון. טכנאי תנורים הם בעלי מקצוע שיש להם סיפורים מכאן ועד הודעה חדשה על מצבים שהסתיימו כמעט באסון כמו גם לטכנאי גז. להלן כמה המלצות לשימוש נכון בתנור.

את תפעילו תנור כאשר אין איש בבית

שמתם עוף בתנור? אל תעזבו את הבית. תקלות שונות עלולות לגרום לשריפות וכשאין איש בבית אך אחד לא יוכל לעצור את השריפה בזמן. אין צורך לשבת במטבח ולהשגיח, אבל לא מומלץ גם ללכת לישון. תקלות כמו טיימר מקולקל יכולות לגרום לכך שהבית יתמלא בעשן, קצר עלול לגרום לשריפה ועוד. מומלץ לבדוק את התנור אחת לכמה דקות ליתר בטחון.

תנורים ישנים

הזמנתם טכנאי תנורים בעקבות תקלה. בקשו ממנו הסבר מלא לסיבה והשגיחו על עבודתו. כך תוכלו לדעת כיצד למנוע תקלות בעתיד וגם איך להשתמש בתנור בצורה נכונה. היזהרו מחאפרים שמתקינים חלקים פגומים כדי להוזיל את ההוצאות שלהם על התיקון. תיקון תנורים הוא לא דבר שאפשר לזלזל בו.

גז

עוד יותר מסוכן להשאיר סיר על האש ללא השגחה. כאשר מדובר באש חשופה, הסכנה הרבה יותר גדולה לשריפה. כמו כן כאשר טכנאי גז מגיע לחבר תנור ישן בגז, בקשו ממנו לבדוק את הכיריים. במידה ויש חור באחד מהם, הזמינו טכנאי תנורים ואל תשתמשו בהם. דרך החור הקטן ביותר הגז יכול לדלוף ולגרום לפיצוץ.

תיקון מוצרי חשמל

חברת רויקור אומנם הוקמה כחברה המתמחה בתיקון מזגנים, אבל אצלנו אפשר להזמין לא רק טכנאי מזגנים אלא גם טכנאי תנורים, מקררים ומכונות כביסה מכיוון שבשנים האחרונות הרחבנו את הפעילות שלנו גם לתחומים הללו. צרו קשר לכל שאלה.

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו