תקלות אפשריות

מילוי גז מזגנים היא אחת הסיבות היותר נפוצות להזמנת טכנאי מזגנים במרכז ובשאר אזורי הארץ. מזגן ללא גז הוא כמו בלון ללא אוויר -  חסר תועלת. מכיוון שהמזגנים נמצאים בשימוש רב בחודשי יולי אוגוסט, סביר להניח שהגז יגמר בהם מהר יותר. קיים גם סיכוי לדליפה ואז יש צורך דחוף בנושא תיקון מזגנים. רוצים שירות  24/7? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכל בכל תקלה אפשרית. איזה תקלות נוספות מצריכות הזמנת בעל מקצוע?


תקלה ביחידת החיצונית


קשה יותר לזהות מה הגורם לתקלות ביחידה החיצונית, מכיוון שיחידה זו פחות נגישה מהפנימית. אתם מדליקים את המזגן אבל שום דבר לא זז. בדקו קודם כל את אם המזגן מחובר לחשמל והאם השלט עובד. יכול להיות שהשלט עובד, אבל הפקודות לא מגיעות למזגן. לאחר שהבנתם שזאת לא הבעיה -  צרו קשר עם טכנאי מזגנים בתל אביב או באזור המרכז והזמינו שירות תיקונים.


תקלות בשלט


קודם כל בדקו את הבטריות. אם מדובר בבטריות שעומדות להיגמר, יכול להיות שזאת הסיבה מדוע השלט אינו מגיב. החליפו סוללות ונסו שוב. אם זאת לא הסיבה, יש לבדוק שאתם משתמשים בשלט הנכון של המזגן, לפעמים מדובר בבית עם כמה שלטים ולא תמיד כולם מתאימים למזגן אחד, במיוחד כשהמזגנים לא מאותו הדגם. צרו קשר אם טכנאי ובקשו ממנו שיעזור לכם לפתור את התקלה מרחוק. במקרה וזה לא מצליח -  הזמינו שירות תיקון מזגנים.


תקלות ביחידה הפנימית


תקלות שונות ומשונות עלולות לגרום למזגן שלא לעבוד. חלק שחוק, קצר חשמלי, עובש ופטריות בתוך היחידה הפנימית שמפיצות ריח רע, פילטרים סתומים ועוד. בקיץ, אנו ממליצים לנקות את הפילטרים לפחות פעם בשבועיים או שלושה. כאשר המזגן עובד יותר שעות  -  הסיכוי שהפילטרים יתלכלכו מהר הינו גדול יותר -  אז אנו ממליצים לשים לב. כאשר מדובר בתקלות מורכבות, תמיד חשוב להשאיר את העבודה לטכנאי מזגנים מנוסה. עם מעל ל 20 שנות ניסיון, אנו מרויקור מנוסים בתיקון כל סוגי המזגנים מכל החברות. צרו איתנו קשר לייעוץ. נשמח לעזור לכם.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו