תחזוקת מכונות כביסה

תחזוקה שוטפת ונכונה של מכונת כביסה משפיעה על אורך חיי המכונה ועל איכות ניקיון הכביסה

 

אנו מציגים בפניכם מס' טיפים של טכנאי מכונות כביסה לתחזוקה שוטפת:

 

1.      מיקום מכונת כביסה – מומלץ ואף רצוי למקם את המכונה על משטח ישר ויציב על מנת למנוע תזוזות של המכונה בעת פעילותה, דבר שיכול לגרום נזק מכני לאחר מס' שנים.

במכונות כביסה חדשות מהשנים האחרונות ישנם יצרנים המספקים שירות של טכנאי מכונת כביסה שיגיע לביתכם ללא עלות לטובת קיבוע מכונת הכביסה ומיצובה לרצפה.

2.      כמות כביסה מקסימלית בהפעלה – הקפידו לא למלא את המכונת כביסה עד אפס מקום, מצב זה של דחיסת בגדים יתר על המידה יגרום לכך שאפקטיביות ניקיון הבגדים תרד משמעותית.

3.      הימנעות מאבנית – וודאו כי תא המילוי של אבקת הכביסה נקי לפני כל הפעלה. במידה והתא מלוכלך משיירי אבקת כביסה שהתקשו יש להוציא את כל התא ולשטוף במים רותחים מהולים עם חומר ניקוי. כנ"ל לגבי תא מרכך הכביסה ותא תכשיר ההלבנה.

מומלץ להשתמש במסיר אבנית ייעודי למכונת כביסה אחת לחודשיים עפ"י הוראות יצרן התכשיר.

4.      ניקוי שוטף של תוף המכונה ומערכת צינור המים – במטרה להבטיח ניקוי לכלוכים עקשניים שנותרו במכונת כביסה ולא נשטפו החוצה מומלץ להפעיל אחת ל3-4 חודשים מכונת כביסה (ריקה) עם מקסימום מעלות (הרתחה) וכוס חומץ

5.      סיום הפעלה – לאחר הוצאת הכביסה השאירו את דלת מכונת הכביסה פתוחה מינימום 30 דקות, זאת במטרה לאוורר את המכונה ולאפשר לה להייתבש ובכך למנוע עובש על טבעת גומיות הדלת

טכנאי מכונות כביסה בחברת רויקור עומדים לרשותכם בכל עת לייעוץ, סיוע טלפוני והדרכה לתפעול שוטף וטיפול בתקלות

 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו