הכן מזגנך לקיץ

מזג האוויר האביבי מסמן את שלהי החורף ורגע לפני החום הגדול שפוקד אותנו בחודשי הקיץ אנו מגישים לכם מספר טיפים להערכות לקיץ קריר באדיבות טכנאי מזגנים מבית רויקור.

 

ניקוי פילטרים במזגן – לכל מזגן, מכל סוג קיימים פילטרים שמטרתם לסנן את הלכלוך שנכנס למזגן. ניקוי הפילטרים ע"י שטיפתם במים תבטיח לכם קבלת הטמפרטורה הרצויה

 

רכישת מזגן – מחירי המזגנים והתקנתם נמוכים בעשרות אחוזים בתקופת החורף לעומת תקופת הקיץ. הסיבה לכך נעוצה בביקוש גדול יותר של טכנאי מזגנים בתקופת הקיץ, וכידוע – כשהביקוש גדל, גם המחיר בהתאם. 

אתם מעוניינים להתחדש במזגן? נצלו תקופה זו להתקנת מזגן חדש

 

טמפרטורה – מרבית משקי הבית מבצעים שימוש במזגן גם לטובת חימום בחורף. שינוי ממצב חימום לקירור נשמע לכם טריוואלי אך אנו נתקלים בתחילת כל קיץ במקרים לא מעטים בהם המזגן לא מקרר היות ולא כוון נכון.

סימון שמש מעיד על מצב חימום, סימון פתית שלג מעיד על מצב קירור, סימון מאוורר מעיד על מצב של אוורור. במזגנים שיוצרו בעשור האחרון ישנם סימונים נוספים, לקבלת הסבר על הסימונים חייגו ללא עלות לטכנאי מזגנים שלנו.

 תקלה במזגן – בתקופת הקיץ המזגנים בביתנו נמצאים בשימוש כמעט יום יומי, וככאלו ייתכנו תקלות מכניות שאת חלקן ניתן לנסות לתקן באופן עצמאי ואילו עבור התקלות המסובכות יותר במזגן תידרשו להזמין טכנאי מזגנים.

רויקור מיזוג אויר עומדת לרשותכם במתן ייעוץ טלפוני לתיקון המזגן ללא עלות, מוזמנים לחייג בכל עת 1700-077-179

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו