תיקון מזגנים בצפון

גרים באזור זיכרון יעקוב או בחדרה? המזגן שלכם נכנע לקיץ ושבק חיים? הגיע העת להזמין טכנאי מזגנים בצפון. אנו נשלח אליכם בעל מקצוע במהירות כדי שלא תצטרכו להעביר יותר מידי זמן ללא מיזוג אויר בבית. עם 20 שנות ניסיון בעבודת תיקון מזגנים, אנו מנוסים בטיפול בכל סוגי התקלות וכל סוגי המזגנים וזה כולל את המזגן המיושן ביותר כמו גם את המזגן האחרון שיצא לשוק.


תיקון מזגן בחורף

 כשהמזגן מתקלקל בחורף, יש אנשים הנוטים להמתין עד הקיץ. אבל זוהי טעות מיסודה. בחודשי הקיץ הביקוש לתיקון  גדל במאות אחוזים, לטכנאים יש המון עבודה ולכן המחירים גם עלולים להיות גבוהים יותר מאשר בעונה אחרת. בחורף הכל רגוע ולכן אנו ממליצים לתקן את המזגן בחורף מאשר לחסוך כסף כביכול ולהמתין לעונה החמה.


תחזוקה נכונה של המזגן

  על מנת למנוע תיקון מזגנים מיותר, רצוי לתחזק את המזגן על פי הוראות היצרן.  כל טכנאי מזגנים בצפון ובכל מקום אחר בארץ,  יאמר לכם שאחד הדברים החשובים הוא ניקוי פילטרים. בחלק מהמזגנים )בעיקר בחדשים)  נדלקת נורה המתריעה על פילטר סתום. באחרים יש לנקות אותו אחת לכמה שבועות. פילטר מוזנח עלול לגרום לנזילת מים במזגן וכמו גם להחליש את אפקט הפעולה שלו.


מיקום נכון בעת התקנה

 חשוב מאוד להתקין את המזגן בצורה נכונה, ולכן יש להקשיב להוראות הטכנאי. יש לקחת בחשבון שלא כדי להתקין אותו ישירות מעל שולחן העבודה. במקרה ומדובר במזגן שאמור לקרר 2 חדרים, צריך למקמו בין שניהם ולא במרכז חדר אחד. לא תמיד הטכנאי יודע את ההתנהלות בבית שלכם לכן חשוב להסביר לו.


טכנאי מזגנים בצפון

 כאשר אתם מחפשים בעל מקצוע למטרת תיקון מזגנים, כדי לדאוג שהוא יהיה כמה שיותר קרוב לאזורכם, אחרת זמן ההמתנה יהיה ארוך מהרגיל. גם אם שמעתם על טכנאי מיומן במרכז, זה לא אומר שכדאי להזמין אותו על חשבון בעל מקצוע בצפון. בקיץ המטרה היא לפתור את התקלה כמה שיותר מהר, כי בית לא ממוזג הוא מקום שלא נעים לשהות בו ובטח שלא להזמין אורחים. צרו איתנו קשר להזמנת טכנאי מצפון.

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו