רגע לפני שמתקשרים

ביקור של טכנאי מזגנים כרוך בעלות כספית וזמן, אנו מביאים בפניכם מספר טיפים "עשו זאת בעצמכם" שיכולים למנוע ביקור מיותר של טכנאי מזגנים ולחסוך את כספכם:


 1. פילטרים – בדקו את ניקיון הפילטרים במזגן ובמידת הצורך פרקו אותם (קל ופשוט לביצוע) ושטפו במים. פילטרים סתומים במזגן /מלוכלכים משפיעים על עוצמת החימום או הקירור של המזגן.
2. המזגן לא פועל – בדקו בלוח החשמל שהמתג המקושר למזגן למעלה, זה אומנם נשמע טריואלי אך טכנאי מזגנים שלנו נתקלים במקרים רבים בהם המתג "קפץ".
3. שלט המזגן – בדקו כי המזגן מכוון באופן נכון: סימן של שמש מצביע על מצב חימום, סימן של פתית שלג מצביע על מצב קירור, סימן של מאוורר מצביע על מצב של אוורור. כמו כן, בדקו כי הטמפרטורה הרצויה מכוונת.
 4. במזגנים ישנים ללא פיקוד אלקטרוני יש להמתין כעשר דקות במצב של הפעלה מחדש או העברת מצב מחימום לקירור ולהיפך עד לקבלת הטמפרטורה הרצויה ב- מזגן.
5. קיימים מקרים של מזגנים דולפים עקב לחות יתר – במקרה מסוג זה יש לוודא כי החלונות סגורים וכי קיימת הצללה מתאימה.
6. יש לכם מזגן מיני מרכזי שהפסיק לעבוד לאחר ביקור חשמלאי בבית (ביקור שלא קשור לתקלת מזגן)? ככל הנראה מדובר על מזגן מיני מרכזי שעובד על 3 פאזות, ייתכן והחשמלאי הפך בין הפאזות על מנת לפתור תקלה אחרת וגרם לתקלה במזגנכם. במקרה זה יש להתייעץ עם טכנאי מזגנים מוסמך כדי לפתור את ה- תקלה במזגן.
7. התקופה הטובה ביותר להתקנת מזגן הינה בחורף, מחיר המזגן וההתקנה זולים משמעותית מאשר בחודשי הקיץ החמים בהם הביקוש גבוה משנה לשנה.
8. חשוב מאוד טרם רכישת מזגן להתייעץ עם טכנאי מזגנים מוסמך על מנת לקבל אפקט מקסימלי במינימום צריכת חשמל.

חברת רויקור מספקת פתרונות מתקדמים למיזוג אוויר הניתנים ע"י צוות טכנאי מזגנים מוסמך ומיומן, נשמח לעמוד לשרותכם לקבלת ייעוץ, ל- תיקון מזגן ול- התקנת מזגן,
חייגו עכשיו  1-700-077-179   

רויקור מזגנים אחראים על מזג האויר בבית


 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו