מיזוג אוויר לקיץ קריר

כמעט מדי קיץ נשבר בישראל שיא בצריכת החשמל הארצית. בנוסף מותר לציין שמבין מכשירי החשמל בבית המזגן הינו 'זולל' החשמל הגדול ביותר אך אי אפשר לצלוח את הקיץ הישראלי בלי מזגן. הנתונים בישראל אכן מצביעים כי לרוב מוחלט מבתי האב בישראל יש מזגן (מעל 90 אחוזים) וכי בבתים רבים יותר ממזגן אחד. מה אפשר לעשות על מנת  שהמזגן יעבוד בשיא היעילות האנרגטית שלו מצד אחד ונצרוך ונשלם כמה שפחות מצד שני. המזגן שלכם התקלקל? צרו איתנו קשר ונשמח לשלוח לכם טכנאי מזגנים.

השקעה במיזוג עכשיו, חסכון בתשלום אחר כך

לפעמים השקעה עכשיו חוסכת הוצאה גדולה יותר אחר כך. מזגן חדש יעבוד הרבה יותר טוב ממזגן מיושן. המזגן החדש ינצל את האנרגיה באופן מיטבי יותר וכך יקרר מהר יותר את החלל וגם יצרוך פחות חשמל ממזגן מיושן. עם התקדמות הטכנולוגיה בכל התחומים גם מזגנים חדשים מקררים מהר יותר ובאופן יעיל וחסכוני יותר ממזגן ישן. בשוק הפיננסי יקראו להוצאה על מזגן חדש, שבעצם חוסך כסף לטווח הארוך, החזר השקעה משתלם. בנוסף יש להיות קשוב לפעולת המזגן, אם המזגן מרעיש, משתנק או מוציא ריח רע מומלץ להזמין טכנאי מזגנים לבדיקה. כמו כן ניקוי פילטרים תקופתי יסייע לפעולה טובה יותר של המזגן.

התקנה נכונה של המזגן בבית

על מנת להפיק את המיטב מהמזגן החדש חשוב להתייעץ באיש מקצוע היכן למקמו ביחס לחלל ובכלל להתאים את המזגן לדירה. טכנאי מזגנים מנוסה יתחשב בקומת הבית,  קומה עליונה למשל חשופה יותר לקרני השמש מקומת קרקע. בנוסף יש לשקלל את כיווני האוורור בחדר שכן חדר מערבי יצריך מזגן חזק יותר מחדר צפוני עקב כיוון השמש וקרניה במהלך היום. כמו כן כדאי להרחיק את המזגן ממכשירים פולטי חום כגון מחשב או קומקום חשמלי שיכבידו על פעולת המזגן ויקשו את פעולת הקירור. כמו כן מומחה בנושא תיקון מזגנים ימליץ לכם לנסות ככל האפשר להתקין את המזגן במרכז החדר על מנת שיהיה פיזור אוויר אחיד בחלל הממוזג.

טכנאי מבית רויקור ישמח לעזור ולסייע בכל הקשור למיזוג. אנחנו פה בשבילכם לכל שאלה, בעיה או תקלה.

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו