מבצע לחודשי הקיץ ללקוחות פרטיים!

הזמינו שירות תיקון למזגן או בדיקת מזגן

קבלו חינם בדיקה לשאר המזגנים בבית

 

 

האורחים שלכם תוהים מדוע המזגן  מקרר כל כך לאט בעוד שאצל אחרים הוא משפיע מהר יותר?  אתם מרגישים שמשהו לא בסדר בפעולתו אבל לא יודע מה בדיוק? אולי המזגן זקוק למילוי גז מזגנים. בדיקת ע"י טכנאי מזגנים מומחה תעזור לכם לגלות האם זו הבעיה, או שמדובר בכלל בבעיה אחרת. סוג תקלה זה הוא די שכיח, כך שעל מנת שמזגן יפעל בצורה אופטימלית, רצוי שמומחה יבדוק את פעולתו מידי פעם בפעם.

 

איתור תקלות מבעוד מועד

ככל שמגלים את התקלה מוקדם יותר, כך ייווצר פחות נזק למזגן. במסגרת המבצע תוכלו לבדוק האם יש בעיות במזגנים שלכם בבית. תיקון מזגנים איכותי ימנע מכם רגעים לא נעימים ללא מיזוג אויר בעתיד, כך שכדאי להשתמש בשירות זה. קחו בחשבון שלא תמיד התקלות בולטות לעדין ולכן תפקידו של טכנאי מזגנים הוא כל-כך חשוב.


עצות לתחזוקה נכונה

כאשר תזמינו שירות זה, תקבלו עצות לתחזוקה נכונה של המזגן על מנת למנוע תקלות בעתיד. אתם כבר יודעים שאת הפילטרים צריך לנקות לעיתים קרובות מכיוון שפילטרים מלוכלכים פוגעים בפעולת המזגן ואיכותו. במהלך הבדיקה תוכלו לגלות האם הפילטרים שלכם נשחקו ויש להחליפם לגמרי או שפשוט צריך לנקותם.

תודעת שירות גבוהה

רגע לפני שנשלח אליכם טכנאי מזגנים, ננסה לבדוק אתכם ביחד האם אפשר לתקן את התקלה בעזרת הדרכה מרחוק. חלק מהתקלות באמת ניתנות לפתרון מהיר באופן זה. זקוקים לעצה? יש לכם שאלה? אל תהססו לפנות אלינו. המזגן התקלקל בשבת? הדלקתם אותו בערב והוא לא עובד? צרו איתנו קשר ונשתדל להגיע אליכם בהקדם האפשרי.


רויקור טכנאי מזגנים מנוסה

חברת רויקור נוסדה ב 1993 ע"י אייל גבעולי. במשך 20 השנים האחרונות טיפלנו באינספור לקוחות מרוצים (גם פרטיים וגם עסקיים). אצלנו תמצאו את כל הפתרונות לכל סוגי המזגנים מכל היצרנים. בין אם מדובר במזגן חדש או ישן, אנו דואגים תמיד להישאר עם האצבע על הדופק ולעקוב אחרי כל ההתפתחויות בנושא מזגנים. 
 

 

 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו