טכנאי מכונות כביסה

כאשר מכונת כביסה מתקלקלת בביתה של משפחה מרובבת ילדים, נוצרת בעיה לא קטנה. גם כאשר זה קורה במשפחה קטנה, זה ממש לא נעים. אם אתם רוצים לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר, ניתן להזמין דרך רויקור גם טכנאי מכונות כביסה. אנשי רויקור הם לא רק טכנאי מזגנים מנוסים מאז 1993, אלא גם מומחים בתיקון מוצרים לבנים אחרים כמו תנורים ומקררים. אנו מודעים לכך שמאז עלתה לאוויר "יצאת צדיק" תוכנית הטלוויזיה של חיים הכט, הציבור חושש קצת יותר מבעלי מקצוע, וכלן אנו  מתחייבים לשירות הוגן ואנשי מקצוע עם תודעת שירות גבוהה. על מנת לעזור לכם לשמור על תקינותה של המכונה -  להלן כמה טיפים שימושיים.

משקל

אנשים רבים נוטים להעמיס כמה שיותר לתוך המכונה במטרה לחסוך בהפעלות נוספות. לכל סוג מכונה יש משקל העמסה מכסימלי בדיוק כמו במעלית. חריגה מעל המשקל המותר, עלולה להרוס את התוף או חלקים אחרים. בכל מקרה, יותר מידי פריטים במכונה, מורידים את אפקט הניקוי כך שאתם עלולים לקבל בגדים פחות נקיים ממה שציפיתם. כל איש תיקון מכונות כביסה יאמר לכם שעדיף לעשות כמה כביסות מאשר לדחוס הכל בפעם אחת ובסופו של דבר לשלם על תיקון.

מיקום

למקום בו אתם ממקמים את המכונה יש השפעה לטווח הרחוק כמו גם לקצר. מכיוון שהמכונה מרעישה מעט, חלק מהאנשים מוצאים פתרון חלופי וממקמים אותה במחסן או בחצר מתחת לגגון. אנו לא ממליצים לעשות זאת. טכנאי מכונות כביסה תמיד ימליצו לכם להתקינם בחדר המיועד לכן כדי להימנע מפגעי מזג אוויר וקצרים חשמליים. כמו כן יש לשמור על מרחק בטוח מהקיר ולדאוג לכך שהצינורות יהיו חופשיים ולא דחוסים על מנת שלא ייווצרו סתימות.

ניקוי אבנית

המים בישראל הם קשרים ובדיוק כמו שמצטברת שכבת אבנית עם החודשים על הקומקום, אותו הדבר מתרחש גם כאשר מדובר בתוף של מכונת הכביסה. בסופו של דבר, מה שקורה הוא שהתוף עלול לצאת מכלל פעולה. לכן חשוב להשתמש בחומרים מסירי אבנית מידי פעם ולנקות את המכונה מהמים הקשים.

טכנאי מכונות כביסה מבית רויקור

אם אתם מחפשים שירות תיקון מכונות כביסה עם אחריות אצלנו תוכלו למצוא בעלי מקצוע איכותיים. ראשית ננסה לעזור לכם ע"י הדרכה מרחוק כדי שלא תצטרכו להוציא כסף על תקלה שאפשר לפתור בדרך זו. לאחר מכן נשלח אליכם טכנאי הביתה.

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו