טיפים לקניית מקרר

המקרר שלכם הלך לעולמו? התייעצות עם טכנאי מקררים יכולה לעזור לכם מאוד לבחור מקרר חדש. במקביל כדאי לכם לבצע סקר שוק מקיף ולא ללכת על המקרר הראשון שאתם רואים. כיום, חשוב לדעת לא רק כיצד למצוא מוצר איכותי, כזה שלא יוביל לשירות תיקון מקררים כל שני וחמישי, אלא מוצר אשר עונה על לכל צרכי בני המשפחה. לכן על תקחו החלטה זו בקלות ראש.


חדש או משומש


כאשר מדובר ברווק אשר נע ונד בין דירות, מקרר משומש הוא אופציה לא רעה בכלל, לפחות עד שהוא מוצא דירה לפרק זמן ארוך. אבל אז כדאי מאוד לבצע בדיקה יסודית למקרר כדי לא לקנות חתול בשק. כאשר מדובר במשפחות, כדאי למצוא מקרר חדש ולא להסתפק במשומש מכיוון שכמה אנשים משתמשים בו והשחיקה הופכת לגדולה הרבה יותר. השחיקה בעלה לידי ביוטי במספר אופנים ובין היתר בגומיות שאחראיות לאיטום.


השוואת מפרטים


רוב אנשים לא ממש מבינים במפרטי מקררים, לכן אם אתם רוצים לדעת מה טוב ומה פחות, זאת עוד סיבה להתייעץ עם טכנאי מקררים כדי להבין טוב יותר. כך תוכלו לדעת האם כדאי להשקיע יותר במקרר טוב או להסתפק במשהו אחר. בדקו את המפרט לעומק והצליבו אותו עם מפרטים אחרי ביחס למחיר.


תו תקן


קניית מקרר היא הוצאה לא קטנה בכלל. לכן אסור בשום אופן להתפשר על מוצרים מפוקפקים שאין להם תו תקן בינלאומי כמו גם ישראלי. מקרר מפוקפק יצריך מכם הזמנת טכנאי יותר ממה שאמור להיות.
בדיקת מחירים
חשוב מאוד לבצע בדיקת מחירים בין משווקים וחנויות. הפערים על אותו מקרר עלולים להגיע לפעמים להפרשים של עשרות אחוזים. לכן, כאשר אתם יוצאים לקנות, רצו ללכת למקום שיש בו כמה חניות למוצרי חשמל כדי להקל על תהליך הקנייה.


תיקון מקררים


חברת רויקור החלה את דרכה כחברת בנושא תיקון מזגנים, אבל אנחנו מתמחים גם במקררים, תיקון מכונות כביסה ותנורים. אם המקרר שלכם משמיע רעשים בלילות ולא פועל כמו שצריך, צרו אתנו קשר ונשמח לשלוח אליכם טכנאי בהקדם האפשרי.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו