התקנת מזגן בבית

מחפשים טכנאי מזגנים בנתניה לצורך התקנת מזגנים? הגעתם למקום הנכון. אצלנו תמצאו מומחים שימצאו את הפתרון הטוב ביותר בעבורכם ולא משנה באיזה סוג מבנה או עסק מדובר. חלק מהאנשים בוחרים לעשות זאת לבד, אבל אנו ממליצים שלא לעשות זאת בשיטה זו, אלא להיעזר בשירותי מומחה. עם ותק של 20 שנה בתחום תיקון מקררים, מזגנים, תנורים ומכונות כביסה, אנו יכולים לסייע לכם רבות בהתקנות.


מיקום טוב


מכירים את התוכנית יצאת צדיק? בטח יצא לכך לראות איזה רמאים יש במדינה שלנו. אבל אין זה אומר שכל בעל מקצוע שני רוצה לעשוק אתכם. לפעמים טכנאים יכולים לתת לכם מחיר טוב, אבל מצד שני, בגלל חוסר ידע וניסיון הם לא יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. למשל יכול להיות מאוד שהם יתקינו את המזגן מבלי להתחשב במיקום עצמו ובדברים אחרים. למשל התקנת יחידה חיצונית שאחר כך לא תהיה נגישות קלה אליה מגלל גובה (נמוך מידי או גבוהה מידי). או התקנת היחידה במקום שמרעיש לשכנים אחרים.


ההצעה שלנו


לפני שאתם מזמינים התקנת מזגנים, כדאי להציץ במחירון השירות. המחיר משתנה בין סוג, גודל המזגן ומיקום הבית. אין מחיר קבוע בדיוק, אבל תמיד אפשר לתפוס מבצע. בחודשי החורף, אם תזמינו התקנה מרויקור, תוכלו לקבל התקנה במחיר של 500 ₪ בלבד למזגן קטן עד אחד ורבע כוחות סוס. זה כולל תושבת ללא עלות ו 2 מטר צנרת.

 

דברים שיש להתחשב בהם בזמן ההתקנה


• דירה להשכרה או דירה קבועה? כאשר מתקינים מזגן או מסירים אותו בזמן התקנה, טכנאי  מזגנים צריך להיזהר שלא ליצור נזק לבית אחרת אתם תאלצו לשם על התיקון.
• פגעי מזג האוויר – מומלץ להתקין את היחידה החיצונית במקום שחשוף כמה שפחות לנזקי מזג אוויר וגניבות. מתחת לגגון בחצר פנימית הוא מיקום טוב.
• כמה שקרוב יותר ליחידה הפנימית – כך יהיו פחות בעיות של העברת כבלי חשמל.


יש לכם שאלות לגבי התקנת מזגנים במרכז השרון והצפון? צרו אתנו קשר ונשמח לשלוח אליכם בעל מקצוע בכל עת.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו