טכנאי או הנדימן

את מי כדאי להזמין: הנדימן או טכנאי?

התנור התקלקל? המקרר לא עובד? מכונת הכביסה עושה רעש והמזגן לא מתפקד? רגע לפני שאתם מזמינים טכנאי מזגנים במרכז או מומחה תיקון מוצרי חשמל, כדי שתבדקו טוב האם באמת כדאי להזמין אותו או בעצם להזמין הנדימן. מתלבטים? להלן כמה טיפים לבחירה טובה יותר.

הנדימן

·         בעיות חשמל פשוטות – לפעמים קורה שקופסת החשמל  דרכו מתבצעת הזנת החשמל למזגן נשרפת. לא מעט בעל בעלי דירות פשוט קונים חדשה ומחליפים אותה באופן עצמאי. במקרה כזה, רצוי למצוא הנדימן כי זאת לא עבודה מורכבת. בכל אופ  לא כדאי לטפל בכך באופן עצמאי אם אתם לא בטוחים שאתם יכולים להסתדר עם המערכת החשמלית.

 

·         פירוק המזגן – קניתם מזגן חדש ואתם רוצים לפרק את הישן? טכנאי מזגנים במרכז יכול לעשות את זה אבל גם הנדימן. ישנם אנשים שישמחו לקחת את המזגן הישן ולהרכיב אותו אצלם.

 

 

מומחה תיקון מזגנים

 

·         החלפת גז מזגנים -  במקרה כזה אסור להתפשר על מומחה. הזמינו  שירות תיקון למזגן. אין זה משנה אם מדובר במזגן אלקטרה, תדיראן או אמקור -  כל מומחה אמור לדעת איזה גז צריך להחליף במזגן.

 

·         בעיות ביחידה החיצונית -  במידה ואתם לא מצליחים להבין מה הבעיה, או שיש צורך בחלקי חילוף, חשוב להזמין מומחה שיש במלאי שלו חלקי חילוף מקוריים ואיכותיים למזגן.

 

עוד טיפים לבחירת טכנאי מזגנים במרכז או הנדימן

v      לפני שאתם בוחרים אחד מהם, בדקו את תחום המומחיות שלו.

v      בתקלות מורכבות רצוי לתת עדיפות לטכנאי.

v      בקשו הצעת מחיר לתיקון משניהם והתחייבות מהנדימן שהוא מסוגל לטפל בתקרה מבלי לגרום נזק נוסף.

 

 

 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו