החלפת גז מזגנים

המזגן פועל אבל שום דבר לא קורה ואתם ממשיכים להזיע? רוב הסיכויים שנגמר הגז. אנו ברויקור נשמח לשלוח אליכם טכנאי למטרת החלפת גז מזגנים.  האמת היא שלא מדובר בפעולה של החלפה אלא מילוי מכיוון שכאשר הגז מתרוקן, יש צורך למלא גז מחדש. זוהי פעולה שיש להשאירה אך ורק לביצוע של טכנאי מזגנים מומחה ולא לעשות זאת לבד. מדוע? כי ישנו יותר מסוג גז אחד וערבוב בין שניהם, במקרה ונשאר מעט גז, יכול ליצור תגובה מזיקה ולפגוע במזגן.


נזקים כתוצאה ממחזור בגז מזגנים


כאשר נוצר מחסור בגז מזגנים, זה עלול ליצור תקלות נוספות. למשל זה עלול לגרום ליחידת החיצונית להתחמם יתר על המידה וכתוצאה מכך לצאת מכלל פעולה. נוצרת לא רק התחממות יתר אלה גם מחסור בשמת. כמו כן, מזגן עם מחסור בגז מגביר את צריכת החשמל. גם אם המזגן עדיין מצליח לקרר את הבית בצורה איטית, מומלץ שלא להשתמש בו, אלא להזמין טכנאי למילוי הגז.


זיהוי תקלה


לפני שאתם מזמינים תיקון מזגנים, קודם כל צרו אתנו קשר. ביחד ננסה לברר האם באמת מדובר במקרה של מחסור בגז, או שמדובר בתקלה אחרת לגמרי. לפעמים זאת תקלה שנוכל להדריך אתכם בטלפון כיצד לפתור אותה, ולפעמים זאת תקלה שנגרמה מסיבה אחרת. כאמור, חשוב מאוד שבעל מקצוע מוסמך יבצע מילוי גז מזגנים.


ניקיון פילטרים


פעולת המזגן עלולה להיפגע גם בגלל פילטרים מלוכלכים כמו גם יחידות פנימיות וחיצוניות שאינן נקיות מספיק. כדי לדעת כמה בדיוק גז צריך למצוא יש לנקות את המזגן בצורה יסודית. באופן כללי, על מנת למנוע תקלות מסוג זה, רצוי להקפיד בעיקר בחודשי יולי ואוגוסט לנקות את המזגן והפילטרים לעיתים קרובות יותר. בחורף, כדאי לשקול אפשרות לא רק להזמין שירות החלפת גז מזגנים אלא גם טיפול עונתי כדי לבדוק את תקינות כל המערכות, כמו גם מניעת התפתחות תקלות חמורות בעתיד.


יש לכם שאלה בנושא החלפת גז מזגנים? צרו אתנו קשר. נשמח לעזור לכם ולשלוח אליכם שירות תיקון מזגן בהקדם.


אתם מוזמנים לעקוב אחרינו בדף הפייסבוק.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו