תיקון מקררים וחדרי קירור

מה צריך לבדוק לפני שמזמינים טכנאי מקררים \ חדרי קירור

המקרר שלכם שבק חיים והוא מלא במוצרים, אתם מתקשרים לכל השכנים בניסיון להציל כמה ממוצרי המזון שלכם. המקרר המרכזי בחדר הקירור שלכם החליט לצאת להפסקה בלתי מוגבלת והטכנאי החליט להודיע על נבצרות גם הוא מה עושים ומה אפשר לעשות לפני שמתקשרים עם חברה לתיקון מקררים?

 

כאשר מתקשרים עם חברת שירות ותיקונים, ההבטחות הן (תמיד) בשמיים: זמינות של עד שעה, טכנאים מקצועיים הפועלים בשטח רוב במשך רוב היממה והחגים, פעילות גם בשבתות , אבל מה קורה בפועל? איך נבחר ומה נבדוק לפני הזמנת טכנאי מקררים?

האם החברה זמינה לעבודה עם מסעדות ומבינה את המשמעויות הכרוכות בכך?

במיוחד כאשר מדובר בעסק, חושב להיות בטוחים ולוודא כי חברת הטכנאים עובדת ועבדה בעבר וצברה ניסיון עשיר עם מסעדות בנושא תיקון מקררים. מסעדות הן עסק הזקוק לגיבוי מיוחד במיוחד עקב השירות והפעילות הדינאמית המתמדת דורשת מנותן השירות בתחום הקירור להיות מסוגל לתת מענה לעסק דינאמי שכזה  ולהפעיל טכנאי חדרי קירור ומקררים תעשייתיים ללקוחות מוסדיים הדורשים טיפול פרטני עקב השירותי הייחודי אותו מספק הלקוח.

חשוב מאוד לקבל המלצות ממסעדות ובתי עסק מקבילים המקבלים שירותי תיקון ותחזוקת מקררים מאותה חברה, כדי שבמקרה חירום תוכלו להיות בטוחים שיש עזרה בשטח וכי היא תהיה בדרך אליכם בזמן הקרוב להבטחת המשכיות השירות ללא הצורך בהפסקת פעילות העסק עקב שביתתו הפתאומיים של המקרר או חדר הקירור.

האם החברה מבצעת תיקונים למקררים שלא היא התקינה?

ישנן חברות שירות לתיקוני חדרי קירור ומקררים תעשייתיים, המעניקות שירותי תיקונים גם למקררים שלא היא התקינה ו/או שיווקה ללקוח הסופי. קיימות חברות רבות בסגנון זה, זוהי עובדה מרגיעה, אך יחד עם זאת חשוב לשים לב ולשים דגש על האחריות בעת מתן שירות. יש לשאול את נותן השירות או את החברה, המעניקה את שירות התיקונים מהן ההשלכות האפשריות במידה וכתוצאה מהתיקון מתרחשת תקלה במקרר ומהי האחריות על התיקון הנוכחי.קיימות חברות רבות אשר מעניקות שירותי תיקון אך מתנערות מאחריות מיד לאחר תום העבודה. חשוב מאוד לשים לב לרישיונות החברה ורישיונות המתקינים שלה, כדי שלא תדרשו לשלם כפול על עבודת קלקול, במקום על עבודת תיקון מלכתחילה.

העדיפו טכנאי מקררים מחברות מסודרות או המלצות מהימנות

האינטרנט מלא וגדוש בטכנאים, או כאלה המתיימרים להציג את עצמם כטכנאים, המקרר וחדר הקירור הוא מוצר חשמלי יקר ועל התיקון והבדיקה שלו, שווה להשקיע עוד מעט מאמצים בחיפוש אחר האיש הטכני. תחילה, שימו לב האם האחריות שלכם עדיין תקפה והאם אתם משלמים ביטוח עבור תיקונים על המקרר. במידה ולא, העדיפו חברת טכנאי מקררים מוכרת או המלצה מאדם או בעל עסק שאתם מכירים וסומכים עליו. דאגו לשמור את על כל המסמכים אשר תקבלו בתחילת ובסוף התיקון, בייחוד עם מדובר בחברה גדולה, שמירת המסמכים ודו"חות תיקון הכרחיים, לצורך תקלה אחרת במידה ותתרחש לביצוע מעקב מדויק יותר אחר היסטוריית הטיפול במוצר הקירור.

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו