גורמי תקלות במזגנים

רגע לפני שאתם קונים מזגן ומתחילים להשתמש בו, כדאי לדעת מהם הגורמים המובילים לתקלות במזגנים.  טכנאי מזגנים במרכז מגיעים לעיתים קרובות לטפל במזגנים, כאשר היה אפשר למנוע את התקלה ע"י שימוש נכון. תחזוקה מזגן, כמו גם איתור התקלה במזגן. תחסוך לכם לא מעט כסף לאחר התקנת מזגנים. להלן כמה גורמים.

1. הפעלה לא מבוקרת – אם תדליקו ותכבו את המזגן כל חמש דקות, אתם עלולים לפגוע ביחידה החיצונית. כדי למנוע מצד כזה, עדיף להפעיל את המזגן על טמפרטורה מבוקרת כל שכשהוא מגיע לטמפרטורה הרצויה הוא נכבה ונדלק לפרקי זמן שלא פוגעים בפעולתו.

2. מגן ברקים -  בעיות חשמל עלולות להיווצר במתקלות כמו מגן ברקים לא טוב שמותקן בצורה גרועה. זה עלול לגרום לקצר שקשה לאתר את הגורם עליו. כאשר שלחנו טכנאי מזגנים בשרון לאחד הלקוחות שלנו, גילנו אחרי מאמצים רבים שזאת הבעיה המובילה לקצר.

3. החלפת גז מזגנים בצורה לא נכונה -  החלפת גז אחד בגז אחר שלא מתאים למזגן היא מסוכנת ועלולה להרוס את המזגן. יש להשאיר את העבודה למומחה תיקון מזגנים.

4. חסימת פתחי האוורור –   גם עם יש לכם מזגן ריצפתי אין זה אומר שהוא מייבש כביסה. אל תתלו עליו בגדים ומצעים ליבוש. במיוחד אם הם מאוד רטובים. המים עלולים לטפטף לתוך המאייד.

5. שימוש יתר -  פעם, כשמחיר החשמל היה נוח יותר, אנשים נהגו להשאיר את המזגן דולק חצי יום רק כדי לחזור לדירה ממוזגנת. היום כמעט ואף אחד לא עושה את זה. בכל מקרה כדי שיהיו פחות תקלות כדאי להפעיל אותו רק במקרה הצורך ורק כשיש אנשים בחדר.

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו