מזגן או מאוורר -  מה עדיף?

הקיץ הישראלי מחייב את כולם למצוא פתרונות קירור בבית ובעבודה. בעוד שכמעט בכל עסק יש מזגן או מאוורר – לא כל אחד יכול להרשות לעצמו מזגן בבית מסיבות שונות. חלק מהאנשים מתלבטים האם להתקין מזגן או להסתפק במאוורר. אם אתם בין המתלבטים -  אנחנו נעזור לכם לעשות קצת סדר בבלגן. ואם אתם לא מאמינים לנו  - תמיד תוכלו להתייעץ עם טכנאי מזגנים או מוכר בחנות מכשירי אלקטרוניקה.

 

מאוורר

לעומת המזגן, המאוורר נחשב למיושן. תשכחו מהמאווררים הישנים והחצי מקטעים. היום יש מאוורים די מתקדמים ואפילו כאלה שנראים כמו יחידות קירור משוכללות. יש כמה אנשים בחדר אבל רק לכם חם בקיץ? המאוורר יעזור לכם להתקרר מבלי שתצטרכו לריב עם אף אחד. מה גם שמאוורר זולל הרבה פחות חשמל ועושה הרבה פחות רעש במקרה והאלטרנטיבה היא מזגן ישן. המאורר נייד כך שאפשר לקחת אותו לכל מקום, אפילו לגינה. אם מזגן בחיים לא תוכלו לעשות את זה.

 

מזגן

מזגן טוב הינו אפקטיבי בנושא קירור חדרים שלמים. מזגנים תעשייתיים יכולים לקרר אפילו שטחי אחסון גדולים. נכנסים לחדר, מפעילים את המזגן ותוך כמה דקות הכל בסדר. היתרון הגדול ביותר של המזגן על פני המאוורר הוא בכך שהוא גם מחמם. כן, זה ברור כשמש, אבל כדי שיהיה לכם חם בחורף אתם תצטרכו לקנות תנור חימום. וכאשר מדובר בחימום יש להיזהר כי שימוש לא נכון עלול לגרום לשריפה.

 

גם וגם

אומנם מזגן עולה כמה אלפי שקלים, אבל מאוורר עולה בין עשרות למאות שקלים כך שמדוע שלא תרשו את שני הדברים לעצמכם. אתם לא יכולים להדליק מזגן כי לאנשים אחרים יהיה קר מידי? קחו את המאוורר. קשה לכם לסגור את החודש בקיץ והמזגן זולל את חשבון החשמל? השתמשו במאוורר הוא יחסוך לכם את הכסף בחודשים הקשים ולא תצטרכו לסבור מקור.

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו