טכנאי מזגנים אלקטרה

מזגני אלקטרה פועלים בטכנולוגיות הייצור המתקדמות ביותר ובעלי תו תקן בינלאומי, מזגני החברה נחשבים לאמינים ואיכותיים מאוד ומותאמים למשקי בית ולמבני תעשיה וציבור. הם נחשבים פופולריים מאוד בשוק מיזוג האויר וזאת בשל אמינותם, עיצובם האסתטי ומחירם השווה לכל כיס.

רויקור מיזוג אויר מספקת שירות תיקונים למזגני אלקטרה: מזגן אלקטרה מיני מרכזי, מזגן אלקטרה מפוצל, מזגן אלקטרה חלון ותשמח לעמוד לשירותכם בכל תקלה. הניסיון והידע עושים את ההבדל ולכן אנו מספקים שירות גם למזגני אלקטרה ישנים שגילם עולה על 20-25 שנים.


תיקון מזגנים במרכז, השרון והצפון


חברת רויקור נוסדה בשנת 1993. מאז אנו מתמקדים בתיקון מזגנים כמו גם במוצרים לבנים נוספים בעונת הקיץ, כאשר המזגנים פועלים רוב שעות היום ולפעמים גם בלילה, הסיכוי שהם יתקלקלו הולך וגדל. בעזרת תחזוקה נכונה כמו ניקוי פילטרים ושימוש נכון, ניתן למנוע נזקים. סיבה נוספת לשמה יש צורך להזמין בעל המקצוע היא למטרת מילוי גז מזגנים. אם המזגן עושה רוח אך טמפרטורת החדר לא משתנה, יכול להיות שחסר גז או שיש דליפה. הזמינו טכנאי מזגנים אלקטרה כדי שיבדוק מה היא הבעיה בדיוק.

 

 

חברת אלקטרה מייצרת מספר סוגי מזגנים


מזגן מפוצל / מזגן עילי – פתרון הנותן מענה לחלל חדר אחד כמו סלון חדר שינה או משרד.
יתרון מזגן מפוצל: חסכון בחשמל, התקנת מזגן קלה וזולה, שליטה בטמפרטורה של כל חדר בנפרד בניגוד שמקרר כמה חדרים.


מזגן מיני מרכזי – פתרון אידילי ל- מיזוג אוויר של כל הדירה על ידי מזגן אחד (קיימים מספר סוגים בגדלים שונים המותאמים למבנה הדירה). רצוי להתייעץ אם טכנאי מזגנים אלקטרה לגבי התאמת המזגן המתאים ביותר לכם. יתרון מזגן מיני מרכזי: מזגן שאינו נגלה לעין, מיזוג  אויר אחיד לכל הדירה. כדי לקבל התקנה נקייה שלא תשאיר צלקות על הקירות -  חשוב להזמין בעל מקצוע מיומן ומנוסה.

מערכות מולטי (אינוורטר) – מזגן הפועל בטכנולוגית מיזוג המתקדמת בעולם. המערכת מאפשרת שרשור מס' יחידות פנימיות למנוע אחד.
יתרון מערכת מולטי: חסכון בחשמל (עד 30% בצריכת החשמל), שקט מאוד.


 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו