איך לבחור מזגן לדירה

 

החיים בקיץ הישראלי הינם בלתי אפשריים ללא מזגן. בלי מזגן אי אפשר לנהל עסק כמו שצריך מכיוון שהעובדים מתעייפים מהר ועובדים לאט יותר. לא רק שזה בלתי נסבל לשהות בבית נטול מיזוג אויר, אלא שממש לא נעים לארח כך אנשים. מאווררים הם פתרון לא רע, אבל מדובר כאן בפתרון מקומי. צריך להיות מולם או מתחתם כל הזמן. לא תמצאו היום בתים רבים בישראל ללא מזגן, אולם לכל בית ועסק מתאים מזמן משלו. בנוסף חשוב שיהיה לכם טלפון זמין של טכנאי מזגנים כדי שלא תצטרכו לחכות יותר מידי זמן. תיקון מזגנים מהיר משמעותו חיים נוחים יותר.

 

מזגן לחדר

אם אתם רוצים לחמם או לקרר חדר אחד בלבד אין צורך לקנות מזגן גדול. מה שאתם צריכים זה מזגן קטן עם כח סוס אחד או שניים. מקמו אותו באזור הנכון. לא מעל המיטה כי לישון מתחת למזגן זה יכול להיות מאוד לא בריא. מקמו אותו במקום כך שהאוויר לא ינשב ישירות עליכם. אם זה מזגן בחדר עבודה -  האוויר עלול ליבש לכם את העיניים במקרה והמזגן יהיה מכוון ישירות אליכם.

 

מזגן מרכזי

כדי למזג את כל הדירה, צריך להתקין מזגן מרכזי עם פתחי מזגן  בכל חדר. פתרון אחר הוא להתקין מזגן בכל חדר, אבל אם יש לכם בית עם הרבה חדרים זה יעלה לכם הרבה יותר כסף. מצד שני אי אפשר לשלוט בטמפרטורה בכל חדר בנפרד, כך שאם לאדם אחד קר בסלון אולי לאחר יהיה קר בחדר. אז חשבו טוב לפני שאתם מחליטים האם לבחור מזגן לחדר או מזגן מרכזי. קיימת גם אופציה לבחור מזגן מיני מרכזי.

 

מזגן נייד

אחת הבעיות הנפוצות ביותר של שוכרי דירות, נוצרת כאשר שוכרים בית שאין בו מזגן. במקרים רבים בעל הבית לא מאפשר להתקין מזגן, וגם אם כן, הרי מדובר במגורים זמניים כך שלא שווה להשקיע בהתקנת מזגן. הפתרון הטוב ביותר הוא מזגן נייד. כיום המזגנים הניידים אינם מכוערים ורעשניים כמו פעם. התחום התקדם מאז. חשוב להתייעץ את טכנאי מזגנים לפני שבוחרים מזגן על מנת שייתן לכם המלצות איפה למקם אותו.

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו