בדיקה לפני הזמנת תיקון

על מנת לשמור את המזגן פועל ביעילות המקסימלית תוך ניצול יעילות אנרגטית טובה עלינו לדאוג לתקינותו. שמירת התקינות נעשית על ידי שלוש דרכים: שימוש נכון, מניעת תקלות ולבסוף תיקון תקלות שהתרחשו. בכל מקרה של תקלה מורכבת הזמינו טכנאי מזגנים.

 

שימוש נכון במזגן

 

 אולם ראשית כל עלינו לדאוג לשימוש נכון ולא למהר מדי להזעיק טכנאי. אם לחצתם על השלט והמזגן אינו נדלק, כדאי לנסות להחליף סוללות ולבדוק שהשקע שאליו מחובר המזגן אכן 'מוציא חשמל'. יתכן שהמזגן נמצא במצב 'השהיה' ולכן אינו נדלק למשל אם הוא תחת אפשרות בקרת טמפרטורה וזו הגיע לנקודה הרצויה בחדר. אם המזגן דולק ובכל זאת אינו מקרר כהלכה כדאי לבדוק את הפילטרים. אם הם מכוסים אבק ולכלוך לנקותם, אפשר על ידי מטלית לחה, ולהחזירם לאחר יבוש מלא. כמו כן בדקתם שאכן המזגן נמצא על מצב 'קירור'? אם לא מצאם את את מקור הבעיה -  הזמינו שירות תיקון מזגנים

 

מניעת תקלות במזגן

 

לעיתים המזגן לא מקרר בשל עובש ש'תפס' בו. גם פה כדאי לשמור על ניקיון המזגן וסינון הפילטרים, על כן ימליץ לכם כל טכנאי מזגנים. ריסוס חומר קוטל עובש לאחר הניקוי יכול לסייע במניעת הישנות התופעה. כמו כן יש לשמור על צינור הניקוז פתוח למעבר מים. צינור סתום לא ינקז את המים מהמאייד והמזגן יטפטף לתוך הבית. לעיתים נשיפה חזקה לתוך הצינור תפתור את הבעיה, אך אם הוא קרוע או חסום לגמרי יש להחליפו. בכל מקרה יש לנסות להפעיל את המזגן למספר שעות לאחר שבדקנו את כל האפשרויות הנ"ל ולראות אם הוא עובד באופן תקין.

 

תיקון תקלות במזגן

 

אם לאחר שעשינו מה שיכולנו המזגן עדיין אינו מקרר כדאי להזעיק טכנאי מזגנים ולא לנסות לתקן לבד, מה שעלול לגרום לנזק נוסף ועקב כך להוצאה כספית גדולה יותר. התקלות במזגן יכולות להיות מגוונות ולנבוע מסיבות רבות: חוסר גז או דליפתו, בעיה בכרטיס הפיקוד, בעיה בשלט או קצר חשמלי ועוד. טכנאי מיומן ומנוסה יאתר את התקלה באמצעות סדרת בדיקות וידע להתאים את הפתרון לתקלה הספציפית.

 

בנוסף למענה טלפוני מסביב לשעון, צוות טכנאי 'רויקור' עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה לפתרון כל בעיה או תקלה.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו