טכנאי מזגנים בשרון

המזגן לא עובד? הפקודות לא עוברות אליו מהשלט ואתם לא יכולים לסבול יותר עוד רגע אחד של חום? הזמינו טכנאי מזגנים בשרון. רויקור היא חברה ותיקה הפועלת בתחום תיקון מזגנים כבר למעלה מ 20 שנה. תודעת שירות ואחריות חשובה לנו יותר מכל. אנו נעזור לכם תחילה לפתור את התקלה מרחוק בעזרת שיחת טלפון, ובמידה ואי אפשר לבצע זאת כך, נשלח אליכם טכנאי.

 

רויקור פועלים בכל שעה ביום וגם בלילה. אנו מספקים את כל השירותים כולל מילוי גז מזגנים. כל מה שצריך לעשות הוא ליצור איתנו קשר כדי שנוכל לשלוח אליכם טכנאי מזגנים בשרון בהקדם האפשרי.

מזג האוויר בישראל

מדינת ישראל היא אמנם קטנה בשטח אך מגוונת מאד מבחינת אקלים. בישראל ישנם כ-4 אזורי אקלים שונים. איזור השרון, לצורך העניין, יוגדר כשטח מצפון לתל אביב ודרום לחדרה. ממערב כמובן תוחם אותו הים התיכון וממזרח הרי השומרון.

 

מזג האוויר בשרון

באזור השרון שורר מזג אוויר אקלים ים תיכוני. הקיץ ארוך יחסית ויבש ואילו החורף קצר ורווי ממטרים יחסית כ- 400 מ"מ בעונה. חלקים מהשרון ראויים לעיבוד חקלאי ואכן יש ישובים שמתבססים על גידולים בעוד חלקים אחרים אינם ראויים ומשמשים למגורים עירוניים.

לחות- הלחות בארץ נקבעת על פי המרחק מהים. ככל שהמקום קרוב יותר לים כך הלחות גבוהה יותר. איזור השרון שוכן בסמיכות לים התיכון ולכן אחוזי הלחות בו גבוהים. שוב, ככל שנכנסים מזרחה, לעומק ישראל, הלחות פוחתת. בקיץ אחוזי הלחות גבוהים במיוחד בעקבות מצבים אקלימים מיוחדים שנוצרים במישור החוף, אי לכך תחושת החום גבוהה בהרבה מאשר המעלות הנקובות.

 

מיזוג אוויר בשרון

כאמור החורף בשרון יכול להיות קר וגשום ולכן עלינו לדאוג שהמיזוג תקין ויכול לפזר חום כהלכה. מומלץ להזמין טכנאי לבדיקה אם המזגן בן כמה שנים ולהימנע מתקלות במהלך החורף שאז, בקיץ , טכנאי מזגנים בשרון עלול להיות עסוק יותר וזמין פחות.

כבר כעת מומלץ לנקות את הפילטר אחרי הקיץ הארוך והחם בישראל. הפילטר צובר אבק ולכלוך שמפחיתים את יעילות המזגן ומכבידים על צריכת האנרגיה. את הפילטר יש לנקות עם מטלית לחה ולהחזיר רק כשהוא יבש לגמרי.

החימום במזגן בחורף בחדרים או גדולים או משרדים הוא כמעט הכרחי. הטמפרטורה המומלצת היא כעשרים מעלות צלזיוס. יחד עם זאת המזגן מוריד את הלחות בחדר וגורם לתחושת מחנק בשימוש ממושך. על ידי הנחת כד או כלי פתוח מלא במים יתמלא החדר בלחות וימנע תחושות אלו. פלחי לימון המושרים במים יוסיפו אפילו ריח טרי ומרענן.

המזגן התקלקל? הזמינו טכנאי מזגנים בשרון מבית רויקור. כמו כן אנו מטפלים גם במוצרים חשמל נוספים כמו מקפיאים, תנורים מכונות כביסה ומקררים.

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו