טכנאי מזגנים במרכז

תל אביב היא בירת העסקים של ישראל. במשרדים ועסקים רבים עובדים שעות רבות וכך גם המיזוג במקומות אלו. מחפשים טכנאי מזגנים במרכז? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור  בהקדם האפשרי ובכל שעה ביום ובלילה.

 

כדי שלא תבזבזו כסף לשווא, ננסה לבדוק ביחד אתכם דרך הטלפון האם ניתן לפתור את התקלה מרחוק. במידה וזה בלתי אפשרי, ומדובר בתקלה מורכבת, נשלח אליכם טכנאי מזגנים מבית רויקור שיעזור לכם להיפטר מהצרה הלא נעימה כמה שיותר מהר.

אנו יודעים עד כמה לא נעים לשהות ללא מזגן, גם כאשר מדובר במקום עבודה וגם כאשר מדובר בבית. לכן אנו פעולים 24/7 כך שתמיד יהיה טכנאי מזגנים במרכז שיעבוד לשרותכם. כל מה שצריך לעשות הוא רק להתקשר ואיש תיקון מזגנים יהיה בדרך אליכם בהקדם האפשרי.

 

אקלים בתל אביב ובמרכז 

האקלים בתל אביב ובמרכז הארץ בכלל הוא אקלים ים תיכוני המתאפיין בחורף קר יחסית וגשום (מעל 500 מ"מ משקעים בתל אביב) ובקיץ חם, לח ויבש. בתל אביב ישנן מספר תופעות מיקרו אקלים מיוחדות לעיר בשל תנועת כלי הרכב הכבדה בעיר, שורת המלונות מול חוף הים וגורדי השחקים בעיר.

אלו גורמים ל'כליאת' החום בתוך העיר וגם גורמים לחסימת הרוח הבאה מן הים כבר בחוף, מה ששוב מעלה את תחושת החום והמחנק בתוככי העיר.

ינואר הוא החודש הקר ביותר עם טמפטורה ממוצעת של 9.2 מעלות בלילה לעומת אוגוסט שהוא החם ביותר בו הטמפרטורה נוסקת במהלך היום בממוצע ל-30.2 מעלות צלזיוס.

מיזוג בתל אביב ובמרכז

כאמור בחורף הטמפרטורות במרכז נמוכות יחסית ויורדים משקעים רבים. ניתן להכין את המיזוג לחורף על ידי ניקוי הפילטר מבעוד מועד. סביר להניח כי אחרי שימוש מרובה בקיץ הפילטר מלוכלך ולכן המזגן עובד באופן פחות אפקטיבי וצורך יותר אנרגיה. בנוסף יש להקפיד על סגירת חלונות או דלתות ולמנוע בריחת חום בין חדרים או לחלל ריק או לחוץ. כאשר נוצרת תקלה, רצוי ליצור קשר עם טכנאי מזגנים במרכז.

טיפ נוסף- כוונו את תריסי המזגן למטה בחורף ולמעלה בקיץ. האוויר החם קל יותר ועולה למעלה גם כך.

בקיץ השימוש במזגן בתל אביב הוא הכרחי. הלחות גבוהה במיוחד וגורמת לתחושת עומס חום גבוהה במיוחד. יש לבדוק האם המזגן פועל כהלכה, האם אין נזילות מים והאם יש גז מספיק על מנת לקרר כהלכה. במקרים כאלו יש להזמין טכנאי מזגנים לתיקון התקלות.

כמו כן מיקום המזגן בדירה או במשרד יכול להשפיע על היעילות שלו יש להתחשב בגובה התקרה, כיוון השמש ביחס לחלל, ומספר החלונות. כמו כן סוג המזגן מהווה קריטריון חשוב לאיכות המיזוג. מזגן עילי מתאים ביותר לחלל חדר אחד, אולם מזגן מיני מרכזי מתאים יותר למיזוג דירה בעלת מספר חדרים או למשרד מחולק.

כדאי לדעת

·         התקנה – הזמנת טכנאי מזגנים במרכז? הקפידו להיות להיות ברוב זמן ההתקנה. כמו כן חשוב להחליט ביחד על סוג ההתקנה על מנת שהיא תהיה בטיחותית יותר. האפשריות משתנות בהתאם לסוג המזגן, וסוג המבנה.

 

·         רכישת בעזרת הטכנאי -  אתם לא יודעים מהו סוג המזגן היעיל ביותר עבורכם? יודעים אבל אין לכם את הזמן לרכוש אותו -  אנו ברויקור נשמח לספק לכם שירות הכולל רכישת המזגן בעבורכם והתקנתו.

 

·         השוואת מחירים -  כאשר אתם מזמינים טכנאי מזגנים במרכז -  חשוב מאוד להפקיד להשוות לא רק מחירים בין סוגי ודגמי המזגנים אלא גם בין מחירי התקנות. כמובן שעלות התקנת מזגן מיני מרכזי תהיה גבוהה יותר מאשר התקנת מזגן רגיל.

 

·         יצאת צדיק -  כדאי לצפות בתכנית כדי ללמוד טוב יותר על התחום ולדעת מהן הטריקים בהם עלולים להשתמש טכנאים לא הוגנים. יש תחומים בהם ישנם יותר בעלי מקצוע אמינים בעוד שבתחומים אחרים תמצעו פחות.

 

רויקור, טכנאי מזגנים במרכז, תמיד עומד לשירותכם.

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו