הכנת המזגן לשימוש בקיץ

חזור

שעון הקיץ כבר כאן, הימים ארוכים וחמים יותר וזה הזמן בו המזגן נכנס לתקופת השהייה לפחות לשבועות הקרובים. לא חם מידי ולא קר מידי, אנחנו בעיצומו של האביב.

 

רגע לפני ימי החום, השרב והחמסין שפוקדים אותנו מידי קיץ אנו מציגים בפניכם מספר טיפים מפי טכנאי מזגנים מוסמך להערכות לשימוש עם המזגן בקיץ:

 

שינוי MODE  - מתבצע באמצעות שלט המזגן ע"י בחירת MODE  מתאים המסומן ע"י אייקונים שונים, כאשר הסימון של מצב קירור הוא פתית שלג.

לא אחת אני מקבל פניות מלקוחות שמשנים את הטמפרטורה בלבד ע"י מקשי החיצים (למעלה או למטה) בלבד ולא משנים MODE  ממצב חימום לקירור ואינם מבינים מדוע המזגן אינו מקרר.

 

תיקון נזילות מים – בתקופה בה המזגן אינו בשימוש תדיר (חודשי החורף האחרונים והאביב) הצנרת לעיתים מתמלאת באבק. עם הפעלת המזגן בקיץ פגישת המים (המיוצרים במאייד) עם האבק גורמים לבוץ שמייצר סתימה. סתימות מסוג זה גורמות לנזילות מים ולטפטופים מהמזגן.

במקרים מסוג זה שאיפה קצרה לצינור ניקוז יכולה לפתור את הבעיה. במידה והתקלה לא נפתרה תדרשו להתייעץ עם טכנאי מזגנים.

 

ניקוי פילטרים – פילטרים מלוכלכים וסתומים יכולים לגרום לתקלות רבות, החל מתפוקת טמפרטורה מינימלית וכלה בהתחממות המנוע ושריפת חלקים פנימיים. מומלץ לנקות את הפילטרים כל 3 חודשים.

 

רויקור מיזוג אויר מעמידה לרשותכם אפשרות להתייעץ עם טכנאי מזגנים מוסמך בכל שאלה בתחום מיזוג האויר וכן שירות תיקונים ושירות להתקנת מזגן במרכז ובשרון, חייגו: 1700-077-179

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו