טכנאי מזגנים

מי לא נתקל בימי הקיץ החמים בתקלה במזגן? לא נעים, נכון?!
מתקשרים למשפחה, לחברים, לשכנים אולי מישהו מהם מכיר טכנאי מזגנים שיכול להחזיר את השלווה הביתה.
אז השגתם את הטלפון המיוחל והזמנתם את טכנאי המזגנים לביתכם לתיקון מזגן.


רגע לפני שטכנאי מזגנים מגיע, חשוב לנו לצייד אתכם במספר כלים לביקור תקין ואפקטיבי:

  1. הסתמכו על המלצות לגבי טכנאי מזגנים – מחברים, משפחה, שכנים וכו'
  2. שאלו את כל השאלות הנדרשות – טכנאי מזגנים הינו נותן שירות, עליו לשקף לכם באופן ברור ובהיר את כל הפרטים הרלוונטים: החל מההסמכה שלו ותעודות שברשותו ועד עלות תיקון מזגן, מהות התקלה במזגן וכו'
  3. בקשו מ-טכנאי המזגנים להציג בפניכם את החלק התקול במזגן, החל מחוט שרוף ועד מנוע תקול במזגן
  4. בקש מ-טכנאי המזגנים חשבונית מס בה תצויין מהות תיקון המזגן ותקופת האחריות (במידה ויש).
  5. מזגן הינו מוצר חשמלי וככזה קיימת חשיבות לתיקון המזגן ותחזוקתו באופן הולם ומבוקר שכן לא אחת אנו שומעים על מקרים של אסונות כתוצאה מרשלנות ומחוסר ידע.

שמי אייל גבעולי ואני טכנאי מזגנים (מזגני אלקטרה, מזגני תדיראן, מזגני אלפין וכו') כ-16 שנים .  אשתף אתכם באירוע אחד מיני רבים שקרה לפני מספר חודשים בדירה ברמת גן והשאיר בי חותם: לקוח פנה אליי בטענה כי המזגן שבחדרו אינו מקרר, לתומו הוא חשב כי יש דליפת גז במזגן וביקש כי אגיע לבדוק את ה-תקלה במזגן.
בעוד אני בודק את המצבים בשלט, הלקוח מספר לי שיש לו טכנאי מזגנים "תותח" שהיה אצלו עקב תקלה במזגן לפני כשבועיים בעקבות תקלה של מזגן מקצר (מקפיץ את כל החשמל בבית).
לשאלתי מדוע אינו פנה אליו שוב ל-תיקון המזגן (הרי עברו רק שבועיים ויש אחריות על תיקון מזגן) ענה כי ה-טכנאי מזגנים שלו עמוס בעבודה ולא יכול לתת לו מענה מהיר.
אני ממשיך בבדיקות הנדרשות ועולה לגג עם בלון גז מזגנים, שם נמצאת היחידה החיצונית של מזגן מפוצל, ומבקש מהלקוח להדליק את המזגן במטרה למלא גז במזגן.
ואז התחשמלות קטנה מסדרת לי את התמונה!
חזרתי לביתו של הלקוח והסברתי לו כי התקלה במזגן העיקרית הינה קצר גוף מלא. מסתבר כי טכנאי המזגנים הקודם ניתק את חוט ההארקה של המזגן ובכך גרם למזגן להמשיך לעבוד למרות הקצר גוף (במקום להקפיץ את הפקק בארון החשמל) וכך עלול היה להתחשמל כל מי שנוגע במזגן.

מהמקרה הזה ניצלתי בנס, וזו הסיבה שחשוב ש-טכנאי מזגנים יהיה בעל ידע וניסיון בתחום, שיציג בפניכם את ה-תקלה במזגן ואת התיקון במזגן שביצע תוך כדי מתן הסברים מלאים וברורים.

חייגו עכשיו 1-700-077-179 ו-טכנאי מזגנים בדרך אלייך

                           


 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו