תיקון מערכות מיזוג אוויר


נדיר למצוא היום עסק, מוסד או בית פרטי ללא מיזוג אוויר. הקיץ בישראל הוא בלתי נסבל ללא מזגן בגלל החום. כאשר מגיע הקיץ, עולה הביקוש לנושא תיקון מזגנים. טכנאי מזגנים מוצא את עצמו מתרוצץ מדירה לדירה לביצוע עבודות כמו מילוי גז מזגנים ועוד. אם אתם מחפשים להחליף את המזגן, רצוי להתייעץ עם בעל מקצוע שאין לו כל אינטרס עם חברה מיזוג אוויר כדי שיתאים להם את סוג המזגן האופטימלי.יש לכם מזגן והוא עושה בעיות? הזמינו בעל מקצוע.


תחזוקת מזגנים - כדי למנוע בעיות חמורות במזגן, חשוב מאוד להשקיע בתחזוקה, אחרת טכנאי מזגנים יקבל המון עבודה מכם. ניקוי פילטרים הוא נושא שיש לשים עליו דגש ולכן יש לדאוג למצבם לפחות פעם בחודש. כמו כן חשוב לנקות את המזגן. אם יש לכם יכולת לפרק פאנל המזגן ולנקות אותו מבפנים, רצוי לעשות זאת למניעת התפתחות פטריות ועובש. בנוסף רצוי להזמין בעל מקצוע אחת לכמה שנים לביצוע טיפול עונתי למזגן.


טכנאי מזגנים מומחה - כאשר אתם מחפשים טכנאי מזגנים, רצוי להפעיל שיקול דעת ולהקפיד לבחור בעל מקצוע איכותי למטרת תיקון מזגנים. ראיתם שלט באמצע הצומת עם מספר טלפון של טכנאי? אין זה אומר שצריך להתעצל ולבחור ישר בו. רצוי לבדוק בכמה מקורות כמו מדריכים, גוגל וגם המלצות מפה לאוזן. רצוי לדרוש תעודה.


לבקש אחריות על העבודה - לא משנה איזה בעל מקצוע אתם מזמינים, כדאי מאוד לבקש ממנו לתת אחריות על העבודה ורצוי שזה יהיה בכתב. זה יעזור לכם להימנע מחאפרים וחובבנים שמוצאים פתרון זמני לתקלה כלשהי. תקלה שלאחר מכן הופכת לתקלה לבעיה גדולה יותר. בעל מקצוע שאינו מוכן לתת אחריות על עבודתו, כנראה שאינו נחשב למקצועי.


רויקור -  שירות תיקון למזגן - אנחנו מזמינים אתכם לקחת גם אותנו בחשבון כאשר אתם מחפשים טכנאי מיזוג אויר. רויקור היא חברה בעלת 20 שנות ניסיון וידע בטיפול בכל סוגי המזגנים מכל היצרנים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר או/ו יעוץ. אם הבעיה היא פשוטה וניתנת לטיפול מרחוק, נשמח לסייע לכם דרך הטלפון.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו