מילוי גז מזגנים
 

מזגן חדש אמור לפעול בצורה חלקה במשך כמה שנים מבלי שתצטרכו מילוי גז מזגנים. במקרים כמו דליפה, צריך להזמין טכנאי מזגנים שיגיע אליכם וימלא את הגז וכמובן יאטום את הדליפה. חשוב להבין שלא תמיד מזגן שאינו מתפקד כמו שצריך הוא מזגן שיש בו מחסור בגז. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כדי שננסה לבדוק טלפונית מה מקור התקלה. אנו ברויקור מנוסים בתחום תיקון מזגנים כבר מעל ל 20 שנה.


השלכות מחסור בגז - אם אתם מרגישים שהמזגן  שלכם עובד על סרק,  או לא עובד בצורה אופטימאלית, כלומר מוציא רוח ולא מקרר בקיץ ואינו מחמם בחורף (בדיוק כמו שקורה למזגן ברכב) יכול להיות מאוד שמדובר במחסור בגז מזגנים. לא מומלץ להמתין זמן רב להזמנת טכנאי מזגנים מכיוון שהפעלתו ללא גז עלולה לגרום לו נזק נוסף. הנזק יכול להיגרם גם ליחידה החיצונית ולהוביל להתחממות יתר כמו גם למחסור בשמן. כמו כן, מחסור בגז, גורם למזגן להתאמץ יותר וכתוצאה מכך לצרוך יותר חשמל.
 

מילוי גז מזגנים מכל הסוגים –  R22 זהו סוג הגז הנפוץ ביותר. ככל שהמזגן ישן יותר כך גדל הסיכוי שהוא פועל על סוג גז זה, אולם הוא כבר לא נמצא בשימוש מכיוון שהוא התברר כמזיק לסביבה. ישנו גם תחליף זול אך הרבה יותר נחות שנקרא גז DRY5, אולם כאשר אתם צריכים מילוי, מומלץ להשתמש בR22 ולא בשום סוג אחר.
במקומו נכנס לשימוש גז R410 שנחשב לירוק וידידותי לסביבה.
 

כללי בטיחות – בשום פני ואופן אל תנסו למצוא דרך להחליף את גז המזגנים בעצמכם ובכך לחסוך הזמנת טכנאי מזגנים. כמו כך חובה לוודא שלא שאין ערבוב בין 2 סוגים גזים מכיוון שזה עלול ליצור תגובה מסוכנת. אם חסר גז, אבל הוא עדיין לא נגמר, השלימו אותו עם אותו סוג גז ולא עם גז מסוג אחר. כמו כן, אנו ממליצים להתקין את היחידה החיצונית הרחק מהישג ידם של ילדים. לא אחת ילדים ניסו לשאוף גז מזגנים, שנחשב לחומר ממסטל, ונפגעו כתוצאה מכך. הזמינו מילוי גז מזגנים רק מטכנאי מוסמך.

 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו