טכנאי מזגנים אלקטרה


אלקטרה נחשבת לאחרת החברות המובילות ביצור מזגנים מכל הסוגים.  אנו מנוסים בתיקון מזגנים  עיליים, מזגן עם מערכת מולטי אינוורטר, מיני מרכזי וגם מזגנים ישנים יותר כמו מזגן ריצפתי. טכנאי מזגנים אלקטרה מבית רויקור ייתן לכם שירות אדיב, אמין וישמח לייעץ לכם אפילו איזה מזגן לקנות בפעם הבאה. לא משנה מאיפה אתם מזמינים בעל מקצוע לצורך תיקון מזגנים, חשוב לוודא שהוא מומחה בתיקון מזגנים מתוצרת אלקטרה.


תיקון מזגנים חדשים -  כל חברה מוציאה מידי פעם דגם חדש. בנוסף טכנולוגיית מיזוג האוויר הולכת ומשתפרת משנה לשנה. לכן אנשי רויקור עוברים השתלמויות ותמיד נשארים עם האצבע על הדופק. לא יקרה מצב בו טכנאי יגיע לטפל במזגן מתוצרת אלקטרה ולא ידע כיצד לתקנו. גם אם במקרה התקלקל אצלכם הדגם החדש ביותר -  אנחנו נדע איך להחזיר אותו לחיים במהירות.


תיקון מזגנים ישנים לא אחת נתקלנו בלקוחות עם מזגנים משנות ה 90 ואפילו משנות ה 80. גם במצב כזה טכנאי מזגנים אלקטרה צריך לדעת כיצד לתקן את המזגן. למשל תיקון מזגן ריצפתי אינו מהווה כל בעיה בשביל אנשי רויקור אפילו שנדיר למצוא מזגן מסוג זה. עם ניסיון של 20 שנה -  שום דבר לא יכול להפתיע אותנו.


התקנת מזגנים –  קניתם מזגן אבל אתם לא רוצים שהחנות ממנה רכשתם אותו תבחר לכם את הטכנאי? בשביל זה אנחנו כאן. אנו מנוסים גם בהתקנת מזגנים מתוצרת אלקטרה. לא תמיד המחיר שיציעו לכם בחנות יהיה טוב יותר מהמחירים שלנו. הטכנאי יעזור לכם לבחור את המקום האופטימאלי להתקנת המזגן בהתאם להתנהלות שלכם בבית כדי שתגיעו לאפקט מיזוג האוויר הטוב ביותר.
 

טכנאי מזגנים אלקטרה וחברות נוספות כחברה שפועלת מאז 1993, אנחנו לא רק מתמחים בתיקון והתקנת מזגני אלקטרה, אלא גם  בשאר חברות ובין היתר תדיראן. זה מה לא משנה מאיזה חברה המזגן, האם הוא חדש או ישן. אנחנו נטפל בו במהירות תוך כדי הסברים מפורטים על העבודה. צרו איתנו קשר להזמנת טכנאי מזגנים.

 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו