טיפול עונתי למזגן


אומנם מזגן הוא לא רכב ולכן לא עושים לו טיפול עשרת אלפים, אבל אחת לכמה שנים (כשמדובר במזגן חדש) או פעם בשנה (כשמדובר במזגן ישן) רצוי להזמין טכנאי מזגנים כדי לעשות בדיקה כללית ליחידת מיזוג האוויר. מדוע זה חשוב? כך ניתן לזהות תקלות קטנות לפני שהן הופכות לתקלות גדולות ודורשות תיקון מזגנים יקר. רויקור היא חברה בעלת ותק של 20 שנה בתחום מיזוג האוויר, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר לטיפול עונתי למזגן.


חשיבות התזמון - כאמור, כאשר בדובר במזגן ישן, הסיכוי שהוא יתקלקל גדול יותר עקב שחיקה. לכן במצב כזה רצוי לעשות טיפול עונתי אחת לשנה או שנתיים. הטיימינג המושלם הוא האביב או הסתיו. בעונות אלו מזג האוויר נעים והצורך בשימוש במזגן הוא הרבה יותר קטן מאשר בקיץ וגם בחורף. כדי שלא תסבלו שעות ללא מזגן בזמן טיפולו של טכנאי מזגנים, מומלץ לעשות זאת בעונת מעבר.


מה כולל הטיפול – הטכנאי יבדוק את כל מערכות המזגן כולל מערכת החשמל. הוא יבדוק האם צריך למלא גז, והאם יש צורך בהחלפת חלקים מסוימים או לא ועוד. למשל גם אם אתם מנקים פילטרים מידי חודש, יכול להיות שאחרי עשור הם ישחקו ויהיה טוב יותר להחליף אותם בחדשים. אולי נקודת החשמל אליה מחובר המזגן כבר לא בטיחותית ולכן צריך להחליף גם אותה. הטכנאי יבדוק את פעילות המזגן גם על חום וגם על קור. כך תיקון מזגנים לא יהיה משהו שתזדקקו לו בהפתעה בעונה החמה או הקרה.
 

יעוץ לתחזוקה נכונה – במקרים רבים טכנאי מזגנים מגלה בעת טיפול עונתי שהנזק למזגן נגרם בעקבות שימוש לא נכון או תחזוקה לקויה. אם אתם מכבים ומדליקים את המזגן כל כמה דקות -  הסיכוי שהוא יתקלקל הולך וגדל. אם אתם לא מנקים את הפילטרים במשך חודשים רבים, זה יכול להזיק לפעילות המזגן.


תיקון והתקנה בנוסף לטיפול עונתי, אנחנו מתמחים בתיקון כל סוגי המזגנים.  אנו עוסקים גם בהתקנת מזגנים כך שאתם לא חייבים להסתפק בטכנאי ששולחים לכם מהחנות ממנה רכשתם את המזגן.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו