טכנאי מזגנים

רויקור מיזוג אוויר מנוהלת על ידי אייל גבעולי טכנאי מזגנים מוסמך מאז 1993.
החברה מספקת שירות לכל סוגי המזגנים: מזגני טורנדו, מזגני אלקטרה, מזגני תדיראן, מזגני LG וכו' מצוות טכנאים מוסמך בעלי תעודת טכנאי מזגנים העוברים השתלמויות מידי שנה.

שרות אצלנו היא מילת מפתח בדגש על לקיחת אחריות על כל תיקון מזגן ו- התקנת מזגן. אנו מאמינים כי שירות מהיר, איכותי ומקצועי עושה את ההבדל ולכן כל טכנאי מזגנים שלנו מצוייד בכלי עבודה מהאיכותיים והמשוכללים בשוק בדגש על תו תקן איכות ובטיחות.

צוות טכנאי מזגנים שלנו ישמח לעמוד לשרותכם 24 שעות ולספק לכם מענה מהיר באזור המרכז: תל אביב, גבעתיים, רמת גן, חולון וכו', באזור השרון: מהרצליה ועד נתניה ובאזור צפון: מחדרה ועד זכרון יעקב.
תיקון מזגן אינה פעולה של מה בכך, לטובת זיהוי תקלה במזגן נדרש ניסיון של טכנאי מזגנים וציוד מקצועי המותאם לסוג המזגן.
כל טכנאי מזגנים בחברת רויקור עובר השתלמות מידי שנה של החברות המובילות בשוק: חברת מזגני אלקטרה, חברת מזגני תדיראן, חברת מזגני טורנדו וכו' והוא בעל ידע והסמכה לתקן את כל סוגי המזגנים: מזגן מפוצל, מזגן מיני מרכזי, מזגן חלון, מזגן נייד וכו'.
אז מה עושה את ההבדל?
שקיפות והוגנות – טרם ביצוע תיקון מזגן יציג בפניכם טכנאי המזגנים את מהות ה- תקלה במזגן ואת העלות הנדרשת ל- תיקון המזגן, בידכם להחליט האם לתקן את המזגן או לאו.
עוד בשלב המקדים (של שיחת הטלפון) תקבלו מענה מקצועי לניסיון לפתרון ה- תקלה במזגן באופן עצמאי זאת ללא עלות וללא התחייבות. היה ולא ניתן לפתור את ה- תקלה במזגן באופן עצמאי ישלח אליכם טכנאי מזגנים.
מקצועיות וידע – הניסיון עושה את ההבדל!
הידע של טכנאי מזגנים בחברת רויקור מתבסס על ניסיון של שנים בתחום מיזוג אוויר ועל הכשרה והשתלמויות תקופתיות המחזקות את הידע הקיים.
מחיר – טכנאי מזגנים מחברת רויקור המספק לכם שירות יעדכן אתכם בעלות תיקון מזגן/ התקנת מזגן, עלות החלפים וכל עלות נוספת הנדרשת טרם ביצוע ה- תיקון במזגן / התקנת מזגן.
המחירים שלנו הוגנים ונוחים לכל כיס, קיימת אפשרות לפריסה בתשלומים.
מי לא נתקל בימי הקיץ החמים בתקלה במזגן? לא נעים... נכון?!
מתקשרים למשפחה, לחברים, לשכנים אולי מישהו מהם מכיר טכנאי מזגנים שיכול להחזיר אלינו את השלווה הביתה.
אז השגתם את הטלפון המיוחל והזמנתם אותו לביתכם ל- תיקון מזגן.
רגע לפני ש- טכנאי מזגנים מגיע, חשוב לנו לצייד אתכם במספר כלים לביקור תקין ואפקטיבי:
1. הסתמך על המלצות על טכנאי מזגנים – מחברים, משפחה, שכנים וכו'
2. שאל את כל השאלות הנדרשות – טכנאי מזגנים הינו נותן שירות, עליו לשקף לכם באופן ברור ובהיר את כל הפרטים הרלוונטים: החל מההסמכה שלו ותעודות שברשותו ועד עלות תיקון מזגן, מהות ה- תקלה במזגן וכו'
3. בקש מטכנאי מזגנים להציג בפניך פיזית את החלק התקול במזגן, החל מחוט שרוף במזגן ועד מנוע תקול במזגן
4. בקש מטכנאי מזגנים חשבונית מס בה יצויין את מהות ה- תיקון מזגן ותקופת האחריות (במידה ויש)
מזגן הינו מוצר חשמלי וככזה קיימת חשיבות ל- תיקון מזגן ותחזוקתו באופן הולם ומבוקר שכן לא אחת אנו שומעים על מקרים של אסונות כתוצאה מרשלנות ומחוסר ידע.

שמי אייל גבעולי ואני טכנאי מזגנים (מזגני אלקטרה, מזגני תדיראן, מזגני אלפין וכו') כ-16 שנים ובמהלך שנותיי בתחום נתקלתי לא אחת ב- תקלה במזגן שנוצרה עקב תיקון לא איכותי של מזגן מפוצל / מזגן מיני מרכזי או לחילופין התקנת מזגן לא תקינה.

אשתף אתכם באירוע אחד מיני רבים שקרה לפני מספר חודשים בדירה ברמת גן והשאיר בי חותם: לקוח פנה אליי בטענה כי המזגן שבחדרו אינו מקרר, לתומו הוא חשב כי יש דליפת גז במזגן וביקש כי אגיע לבדוק את ה- תקלה במזגן.
בעוד אני בודק את המצבים בשלט, הלקוח מספר לי שיש לו טכנאי מזגנים "תותח" שהיה אצלו עקב תקלה במזגן לפני כשבועיים בעקבות תקלה של מזגן מקצר (מקפיץ את כל החשמל בבית).
לשאלתי מדוע אינו פנה אליו שוב לתיקון המזגן (הרי עברו רק שבועיים ויש אחריות על תיקון מזגן) ענה כי הטכנאי מזגנים שלו עמוס בעבודה ולא יכול לתת לו מענה מהיר.
אנוכי ממשיך בבדיקות הנדרשות ועולה לגג עם בלון גז מזגנים, שם נמצאת היחידה החיצונית של ה- מזגן מפוצל, ומבקש מהלקוח להדליק את המזגן במטרה למלא גז במזגן.
ואז.. התחשמלות קטנה מסדרת לי את התמונה!
חזרתי לביתו של הלקוח והסברתי לו כי ה- תקלה במזגן העיקרית הינה קצר גוף מלא. מסתבר כי טכנאי המזגנים הקודם ניתק את חוט הארקה של המזגן ובכך גרם למזגן להמשיך לעבוד למרות הקצר גוף (במקום להקפיץ את הפקק בארון החשמל) ובכך עלול היה להתחשמל מי שנוגע במזגן.

מהמקרה הזה ניצלתי בנס, וזו הסיבה שחשוב ש-טכנאי מזגנים יהיה בעל ידע וניסיון בתחום, שיציג בפניכם את ה- תקלה במזגן ואת ה- תיקון במזגן שביצע תוך כדי מתן הסברים מלאים וברורים.
זקוקים ל-מילוי גז במזגן? יש לכם תקלה במזגן? התחדשתם במזגן חדש?

חייגו עכשיו
1-700-077-179
ו-טכנאי מזגנים בדרך אליך

רויקור מזגנים דואגת למזג האויר בבית
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו