טכנאי מזגנים

תיקון מזגן אינה פעולה של מה בכך, לטובת זיהוי תקלה במזגן נדרש ניסיון של טכנאי מזגנים וציוד מקצועי המותאם לסוג המזגן.
כל טכנאי מזגנים בחברת רויקור עובר השתלמות מידי שנה של החברות המובילות בשוק: חברת מזגני אלקטרה, חברת מזגני תדיראן, חברת מזגני טורנדו וכו' והוא בעל ידע והסמכה לתקן את כל סוגי המזגנים: מזגן מפוצל, מזגן מיני מרכזי, מזגן חלון, מזגן נייד וכו'.
אז מה עושה את ההבדל?
שקיפות והוגנות – טרם ביצוע תיקון מזגן יציג בפניכם טכנאי המזגנים את מהות ה- תקלה במזגן ואת העלות הנדרשת ל- תיקון המזגן, בידכם להחליט האם לתקן את המזגן או לאו.
עוד בשלב המקדים (של שיחת הטלפון) תקבלו מענה מקצועי לניסיון לפתרון ה- תקלה במזגן באופן עצמאי זאת ללא עלות וללא התחייבות. היה ולא ניתן לפתור את ה- תקלה במזגן באופן עצמאי ישלח אליכם טכנאי מזגנים.
מקצועיות וידע – הניסיון עושה את ההבדל!
הידע של טכנאי מזגנים בחברת רויקור מתבסס על ניסיון של שנים בתחום מיזוג אוויר ועל הכשרה והשתלמויות תקופתיות המחזקות את הידע הקיים.
מחיר – טכנאי מזגנים מחברת רויקור המספק לכם שירות יעדכן אתכם בעלות תיקון מזגן/ התקנת מזגן, עלות החלפים וכל עלות נוספת הנדרשת טרם ביצוע ה- תיקון במזגן / התקנת מזגן.
המחירים שלנו הוגנים ונוחים לכל כיס, קיימת אפשרות לפריסה בתשלומים.

מזגן הינו מוצר חשמלי וככזה קיימת חשיבות ל- תיקון מזגן ותחזוקתו באופן הולם ומבוקר שכן לא אחת אנו שומעים על מקרים של אסונות כתוצאה מרשלנות ומחוסר ידע.

שמי אייל גבעולי ואני טכנאי מזגנים (מזגני אלקטרה, מזגני תדיראן, מזגני אלפין וכו') כ-16 שנים ובמהלך שנותיי בתחום נתקלתי לא אחת ב- תקלה במזגן שנוצרה עקב תיקון לא איכותי של מזגן מפוצל / מזגן מיני מרכזי או לחילופין התקנת מזגן לא תקינה.

אשתף אתכם באירוע אחד מיני רבים שקרה לפני מספר חודשים בדירה ברמת גן והשאיר בי חותם: לקוח פנה אליי בטענה כי המזגן שבחדרו אינו מקרר, לתומו הוא חשב כי יש דליפת גז במזגן וביקש כי אגיע לבדוק את ה- תקלה במזגן.
בעוד אני בודק את המצבים בשלט, הלקוח מספר לי שיש לו טכנאי מזגנים "תותח" שהיה אצלו עקב תקלה במזגן לפני כשבועיים בעקבות תקלה של מזגן מקצר (מקפיץ את כל החשמל בבית).
לשאלתי מדוע אינו פנה אליו שוב לתיקון המזגן (הרי עברו רק שבועיים ויש אחריות על תיקון מזגן) ענה כי הטכנאי מזגנים שלו עמוס בעבודה ולא יכול לתת לו מענה מהיר.
אנוכי ממשיך בבדיקות הנדרשות ועולה לגג עם בלון גז מזגנים, שם נמצאת היחידה החיצונית של ה- מזגן מפוצל, ומבקש מהלקוח להדליק את המזגן במטרה למלא גז במזגן.
ואז.. התחשמלות קטנה מסדרת לי את התמונה!
חזרתי לביתו של הלקוח והסברתי לו כי ה- תקלה במזגן העיקרית הינה קצר גוף מלא. מסתבר כי טכנאי המזגנים הקודם ניתק את חוט הארקה של המזגן ובכך גרם למזגן להמשיך לעבוד למרות הקצר גוף (במקום להקפיץ את הפקק בארון החשמל) ובכך עלול היה להתחשמל מי שנוגע במזגן.

מהמקרה הזה ניצלתי בנס, וזו הסיבה שחשוב ש-טכנאי מזגנים יהיה בעל ידע וניסיון בתחום, שיציג בפניכם את ה- תקלה במזגן ואת ה- תיקון במזגן שביצע תוך כדי מתן הסברים מלאים וברורים.
להזמנת טכנאי מזגנים התקשרו 1-700-077-179

רויקור מזגנים דואגת למזג האויר בבית

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו