ריח רע מהמזגן
 

המזגן שלכם עובד מצוין במשך שש שנים, הוא לא התקלקל אפילו פעם אחת, אבל ביום בהיר אחד אתם מגלים שהוא פולט ריח מצחין ובלתי נסבל? לרסס את המזגן במטהר אויר זוהי טעות גדולה ולמעשה פעולה חסרת תועלת. ריח רע מהמזגן הוא סכנה בריאותית ולכן אנו ממליצים להזמין בדחיפות טכנאי מזגנים על מנת שיטפל בתקלה. בינתיים עדיף להשתמש במאווררים או לפתוח חלונות. אז מה יכול לגרום לסירחון?


עכברים וזוחלים - זה לא קורה לעיתים קרובות ובטח שלא במזגנים העיליים, אלא במזגנים הריצפתיים, אבל לפעמים איזו לטאה או עכבר יכולים להיכנס אל תוך היחידה הפנימית מבלי שתהיה להם כל דרך לצאת משם. במקרה כזה הפגר הוא זה שגורם לסירחון. אם אינכם יודעים כיצד להסיר את הפנל החיצוני, הזמינו שירות תיקון מזגנים. עבודה זו היא קלה ופשוטה במיוחד אם אתם נגעלים מהמחשבה לגעת בעכבר מת או לטאה.


פילטרים סתומים - לא זוכרים מתי בפעם האחרונה ניקיתם את הפילטר? יכול להיות שריח רע מהמזגן נגרם כתוצאה מכך. נקו את הפילטרים בקביעות וביסודיות ואל תחכו שהנורה תידלק. זה לא בריא לנשום את האבק שמצטבר על הפילטרים. ריח רע הוא לא הדבר היחיד שנגרם ע"י פילטר מלוכלך. בסופו של דבר זה פוגע בפעילות המזגן ויכול להוביל לתקלה חמורה בגללה תצטרכו להזמין טכנאי מזגנים.
 

עובש ופטריות - אם השנים באזורים שונים בישראל עלולות להיווצר פטריות ועובש בתוך היחידה הפנימית. גורמים אלו יוצרים סירחון ואף מפריעים לנשום. שימוש במזגן במצב זה במשך זמן רב עלול להוביל למחלות או להחמרתן. את תיקחו סיכון מיותר. הזמינו שירות תיקון מזגנים. גם במקרה זה כל מה שצריך לעשות הוא לפרק את הפאנל.
 

תיקון מזגנים מבית רויקור - אנו ברויקור מנוסים מאז שנת 1993 בתיקון מזגנים מכל היצרנים והסוגים, כולל טיפל בנושא ריח רע מהמזגן. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, להתייעץ ולקבל הצעת מחיר. לא משנה באיזה תקלה מדובר, אנו נעשה את הכל כדי להגיע אליכם במהירות האפשרית. אז שיהיה לכם קיץ נעים ונקי.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו