שירות מזגנים


בקיץ הישראלי, החיים והעבודה ללא מזגן מרגישים כמו גיהנום עלי אדמות. לכן אנשים ממהרים להזמין שירות מזגנים ברגע שמתרחשת תקלה כלשהי. חשוב למצוא טכנאי מזגנים אמין, מנוסה ואיכותי שילווה אתכם בכל פעם שמתרחשת תקלה (לא שזה אמור לקרות לעיתים קרובות עם מזגן חדש) מאשר לחפש בכל פעם בעל מקצוע אחר למטרת תיקון מזגנים. בנוסף השירות כולל גם התקנה, תחזוקה ויעוץ.


התקנת מזגנים -  לפעמים כדאי לסרב בנימוס לבעל החנות ממנו רכשתם את המזגן לגבי הטכנאי שהוא שולח אליכם. לא תמיד אותו בעל המקצוע, הוא איש מנוסה ואיכותי. לכן רצוי למצוא טכנאי בעצמכם. רצוי לעשות השוואת מחירים ובדיקת המלצות כדי להגיע לבחירה הנכונה ביותר. בנוסף, תוכלו לדעת שניתן לבטוח בו לגבי תיקון תקלות בעתיד.


איתור תקלות ותיקונם – שירות מזגנים כולל גם איתור תקלות. בשלב הראשון זה יעשה דרך שיחה עם טכנאי מזגנים בטלפון. במקרה ומדובר בתקלה שניתן לפתור באופן עצמאי, הוא ינחה אתכם כיצד לעשות זאת ללא תשלום. כאשר מדובר בתקלה מסוכת המצריכה הזמנת שירות תיקון מזגנים עד הבית -  הוא יגיע אליכם, יאתר את התקלה ויסביר בדיוק מה הוא הולך לבצע ומה היא עלות התיקון.
 

טיפול למזגן – אחת לכמה שנים מומלץ לבצע טיפול עונתי למזגן. הוא כולל ניקוי פילטרים, מילוי גז מזגנים, בדיקת עבודת המזגן על קור ועל חום, בדיקת המערכת החשמלית ואם יש צורך בכך החלפת חלקים שלא רחוק היום והם יובילו לתקלה במזגן. חשוב לקבל הצעת מחיר טרם הזמת הטיפול. במידה ויש צורך בחלקי חילוף והחלפת הגז, המחיר יהיה בהתאם.


שירות מזגנים איכותי בישראל ניתן למצוא חברות רבות המתמחות במתן שירות תיקון למזגן. אין זה אומר בהכרח שבכל חברה כזאת עובד טכנאי מזגנים מומחה, לכן אנו ממליצים לכם לבדוק באופן יסודי את החברה מולה אתם עובדים ולבקש המלצות מכמה לקוחות שאין להם כל קשר חברי או משפחתי עם בעל החברה. כמו כן בררו שאותה החברה מספקת שירות לכל סוגי המזגנים וזה כולל דגמים ישנים ולא רק את הדגמים החדשים.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו