טכנאי מזגנים מוסמך


חיים הכט ותוכנית הטלוויזיה שלו, "יצאת צדיק", הגבירו את רמת מודעות אצל הלקוחות כלפי השירות אותו הם מקבלים. היום כל אחד בודק טוב את בעל המקצוע שהוא מזמין אליו הביתה ומוודא שהוא לא ממציא לו תקלות או לוקח סכומים גדולים מידי. לכן חשוב להזמין טכנאי מזגנים מוסמך ולא סתם מישהו שלימד את עצמו לתקן מזגן והוא עושה זאת כהשלמת הכנסה. גם אם מציעים לכם מחיר נמוך מאוד, תיקון מזגנים לא נכון עלול לעלות לכם ביוקר מאוחר יותר.


בדיקת תעודות הסמכה - אל תהססו לבקש תעודות המוכיחות כי בעל המקצוע עבר קורס מתאים וקיבל את ההכשרה לתיקון כל סוגי המזגנים. חלק מהטכנאים מציגים את התעודה באתר ואפילו תולים אותה על הקיר במשרד. זוהי הדרך היחידה והבטוחה לדעת שאתם מזמינים טכנאי איכותי. כמו כן חשוב לבדוק את הוותק והניסיון שלו. כמו כך אם הטכנאי נותן לכם יעוץ כבר בשיחת הטלפון זה מעיד רבות על אמינותו כמו גם על מומחיותו בנושא.


קורסים והשתלמויות -  כמו בכל תחום אחר, עולם המזגנים הולך ומתקדם. דגמים חדשים יוצאים לשוק והטכנולוגיה משתפרת. לצורך תיקון מזגנים, על טכנאי מזגנים מוסמך להיות עם האצבע על הדופק. זאת אומרת ללמוד כל הזמן עוד ועוד. טכנאי שדואג ללכת לקורסים והשתלמויות לעומת טכנאי הפועל בשיטת הניסיון והטעיה, זה בעל המקצוע הראוי ביותר.
 

מומחה בכל סוגי העבודה -  בעל מקצוע מומחה לעולם לא יאמר לכם "רגע, אני צריך להתייעץ עם מישהו" או "לא, זה לא תחום העבודה שלי". מומחה הוא זה שנותן עצות. הוא יכול לטפל בכל סוגי המזגנים (ישנים וחדשים), הוא מסוגל לבצע טיפול עונתי למזגן ובכך לשפר את יעילותו או למנוע תקלות עתידיות. בנוסף הוא יכול להתקין מזגן בעת הצורך ולא רק לתקן אותו.
 

טכנאי מזגנים מוסמך מבית רויקור – צריכים תיקון מזגנים, יעוץ או התקנה? צרו איתנו קשר. חברת רויקור קיימת מאז 1993. אתם מוזמנים לבדוק את ההמלצות באתר שנכתבו ע"י ידי לקוחות מרוצים שקיבלו שירות אדיב ואמין באחריות. אם אפשר לפתור תקלה מרחוק, נשמח לעשות זאת בעבורכם באמצעות שיחת טלפון. צריכים טכנאי בדחיפות? צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר.

 

 

 

 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו