טכנאי מזגנים מומחה


קרה לכם פעם שהזמנתם טכנאי, הוא בהה במשך חמש דקות במזגן מבלי לדעת מה לעשות, פירק וחיבר ובסוף אמר שכנראה צריך לקנות מזגן חדש? ובכן, אם כן יכול להיות מאוד שמדובר בטכנאי חאפר. אם אתם לא רוצים לקחת סיכון, כדאי לכם להשקיע מאמץ ולמצוא טכנאי מזגנים מומחה. ישנם מספר דרכים לעשות זאת. לפניכם כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור בעל מקצוע איכותי, ולקבל את השירות הטוב ביותר.


ידע ומומחיות – הקלישאה אומרת שידע הוא כוח. ככל שיש יותר ידע לבעל המקצוע בתחום תיקון מזגנים, כך יש לו יותר כוח לטפל  בתקלה, מצד שני, רמאים יכולים גם להמציא לכם תקלות ולסנוור אתכם במושגים שאף אחד לא מכיר. לכן כדאי ליצור קשר עם כמה טכנאים, להסביר להם את הבעיה ולבדוק את הידע שלכם מרחוק ועד כמה הם יכולים לעזור ולהדריך אתכם לפתור אותה לבד. רק אם אי אפשר לפתוח אותה, יש סיבה להזמין טכנאי הביתה.


ניסיון  -  אחרי הידע, ניסיון הוא הדבר החשוב ביותר. טכנאי מזגנים מומחה לא יכול להיחשב לאחד כזה אם אין לו לפחות כמה שנות ניסיון, אחרת הוא פשוט נחשב לטכנאי מזגנים מתחיל. לנו ברויקור יש ניסיון מאז 1993 בתיקון כל סוגי המזגנים. הניסיון הוא המורה הטוב ביותר, ככל שבעל המקצוע מתעסק יותר בתיקון כל הוא לומד ויודע יותר.


מיומנות ומהירות -   בתוכנית הטלוויזיה יצאת צדיק אחד הקריטריונים לאמינות ומומחיות היה יכולת לזהות תקלה בצורה מהירה. תיקון מזגנים הופך ליעיל יותר ככל שהתקלה נפתרת בצורה מהירה יותר. הרי אתם לא רוצים להישאר שעות או ימים בלי מזגן בין אם זה בקיץ או בחורף. מומחים צריכים לזהות את הבעיה אחרי כמה בדיקות בסיסיות.


טכנאי מזגנים מוחה ושירות אדיב ואמין כל הקריטריונים הנ"ל קיימים אצל הטכנאי שהזמנתם? יפה, אבל אף אחת לא יכול להיות מומחה בנושא תיקון מזגנים מבלי שהוא יודע כיצד לתת שירות אדיב ולהיות אחראי למעשיו. הכל מתחיל בדרך בה הטכנאי מדבר; האם הוא סבלני או לא, והאם הוא מסוגל לייעץ לכם על שימוש ותחזוקה נכונים.

 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו