מזגן מקולקל


אחת הצרות הגדולות של הקיץ היא מזגן מקולקל. חזרתם מהעבודה מזיעים רק כדי לגלות שהמזגן לא עובד? במקרה כזה, טכנאי מזגנים הוא כמעט איש חילוץ והצלה כי גם הלילות בישראל הם לא ממש קרים ונעימים, במיוחד אם אתם גרים בדרום. סיבות רבות יכולות להוביל לתקלה במזגן, כדי למנוע אותן רצוי להשקיע מעט מאמץ בתחזוקה וכמובן גם בשימוש נכון. אז אם אתם רוצים קיץ קריר ונעים, אנחנו ממליצים על הפעולות הבאות.


ניקוי פילטרים -  אל תדחו למחר את מה שאתם יכולים לעשות היום, אחרת תיקון מזגנים יעלה לכם ביוקר. הנורה המתריעה על פילטר מלוכלך נדלקה? כבו את המזגן ונקו אותו. זה לא קשה ולוקח בדיוק כמה דקות. ככל שתמתינו יותר זמן, כך יגדל הסיכוי לנזק. בסופו של דבר תמצאו את עצמכם משלמים מאות שקלים על תקלה לא מחויבת למציאות. במזגנים ישנים אין נורה לפילטרים לכן מומלץ לבדוק אותם לפחות פעם בחודש.


מילוי גז מזגנים – אם יחידת מיזוג האוויר עובדת אבל עדיין חם בדירה כמו בג'ונגל טרופי, לא תמיד  מדובר במזגן מקולקל. לפעמים זה קורה כי פשוט הגז התנדף מהמערכת. במקרה כזה יש להזמין שירות תיקונים. כדאי שיהיה לכם מספר טלפון זמין של נותן השירות לאחר שבדקתם שמדובר בבעל מקצוע אמין. כך לא תצטרכו לבזבז יותר מידי זמן
 

טיפול עונתי למזגן -  רוצים למנוע תקלות? רוצים לגלות תקלות לפני הקיץ? נצלו את האביב והסתיו לבדיקת המזגן. ניתן לעשות זאת לבד, אך אנו ממליצים להזמין טכנאי מזגנים למטרה זו. בעל מקצוע מומחה יכול לגלות תקלות בהתהוות ולחסוך לכם כסף על תיקון שבעתיד יהיה הרבה יותר יקר.


שימוש נכון -  אם תדליקו ותכבו את המזגן כל חמש דקות, די מהר התוצאה תהיה מזגן מקולקל. המתינו לפחות עשר דקות בין הדלקה וכיבוי של מזגן. זה עלול להרוס את המערכת החשמלית כמו גם את היחידה החיצונית. מזגן זה לא משחק ילדים, לכן יש להשתמש בו בצורה נכונה.  זקוקים לתיקון מזגנים? אנו ברויקור נשמח לעמוד לרשותכם.

 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו