שירות תיקון מזגנים 24/7
צרכנות נבונה מתחילה בכך שלא מזמינים את בעל המקצוע הראשון שנתקלים בו מבלי לחקור עליו קצת. צריכים שירות תיקון מזגנים?  ככל שתחפשו ביותר מקורות מידע, כך יהיה תהיה לכם אפשרות בחירה גדולה יותר. לא בהכרח טכנאי מזגנים 24/7 שהדביק לכם מגנט על הדלת צריך להיות האופציה הראשונה ולא בהכרח זה שהבן דוד שלכם ממליץ לכם עליו הוא הטוב ביותר. בצעו סקר שוק קטן לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע.


בדיקת מחירון - בכל תחום ישנו טווח מחירים מקובל בשוק.  טכנאי אמין צריך לפעול במסגרת טווח המחירים הזה. באתרים עם מדורי צרכנות, מגזינים ומדריכים שונים ניתן למצוא מחירונים וכך לדעת האם המחיר המוצע לכם הוא הוגן או שמישהו מנסה לעבוד עליכם בעיניים. אם מישהו לוקח מכם מחיר מתחת לנורמה לביקור טכנאי, מכיוון שהוא פתר אותה ברגע אחד,  אין זה אומר שהוא חאפר. זה אומר שהוא מתחשב כמו אחד מאותם הצדיקים בתוכנית של חיים הכט.
מתן שירות מהיר ע"י טכנאי מזגנים 24/7 – כל דקה שעוברת בקיץ ללא מזגן היא סבל מוחלט. לכן כאשר אתם בוחרים שירות תיקון מזגנים, יש לייחס חשיבות ל 2 קריטריונים: זמינות הטכנאי, והמהירות בה הוא מטפל בתקלה. יודע שהיום בעלי מקצוע רבים ממלאים את היום שלהם בעבודה ולא תמיד מספיקים להגיע לכולם. אם הוא מאחר בכמה שעות -  אין כל טעם להזמין אותו בפעם הבאה. אם לוקח לו זמן רב מידי לעלות על התקלה -  אתם צריכים לחפש מומחה לפעם הבאה.
שירות לקוחות -  שירות אינו אומר אך ורק להגיע למקום ולתקן את הבעיה. לפעמים הלקוח זקוק לתמיכה מרחוק כדי לדעת איך לתפעל את המזגן החדש שהוא קנה או להיזכר בהוראות השימוש והתחזוקה אשר נתנו ע"י טכנאי מזגנים. בעל מקצוע שמכבד את עצמו יהיה זמין תמיד במסגרת שעות העבודה המקובלות
שירות תיקון מזגנים  24/7 מבית רויקור -  עם מעל ל 20 שנות ניסיון בתיקון כל סוגי מזגנים אנו מנוסים בתיקון ובמתן שירות הוגן ואמין במחירים טובים. צריכים יעוץ? זקוקים לתיקון בדחיפות או לטיפול עונתי למזגן? צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

 

 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו