שרות מזגנים


מתכננים להחליף את המזגן הישן שלכם בחדש ולא יודעים באיזה חברה או סוג מזגן לבחור? שרות מזגנים הוא הנושא לו אתם זקוקים יותר מכל. לפני שאתם קונים מזגן, אנו ממליצים לבדוק כמה שיותר חברות וכמה שיותר סוגי מזגנים. ככל שיהיה לכם יותר מידע בנושא, כך תוכלו להגיע להחלטה נכונה שלא תצטערו עליה לאחר מכן. צרכנות נבונה מתחילה בבדיקת תודעת שירות של כל מי שקשור לנושא וממשיכה בסינון, התייעצות עם לקוחות אחרים והצלבת נתונים.


קניית מזגן - רצוי לחקור קודם כל ברשת על אודות חברות וסוגי המזגנים בארץ. רצוי לבדוק את המוניטין, כמו גם התגובות הרעות והטובות בדפי הפייסבוק של אותם החברות. זה נכון שעל כל נושא יש 1000 דעות אולם אנו ממליצים לדלות כמה שיותר מידע כדי שאף אחד לא יכול למכור לכם מזגן שאתם לא צריכים. נוכלים תמיד עומדים חסרי עונים מול לקוחות שיודעים יותר מהם. אנו לא טוענים שכולם נוכלים, אבל כדי להגיע להחלטה הטובה ביותר, צריך לוותר על מה שלא רלוונטי. למשל לעולם אל תקנו מזגן ללא אחריות.


התקנת מזגן - חברות רבות בארץ מספקות שרות מזגנים. טכנאי מזגנים איכותי יידע לתת לכם את העצות הנכונות להתקנת המזגן במקום המתאים ביותר הן מבחינת השפעתו על עיצוב הבית, והן מבחינת יעילות פעולת הקירור בקיץ והחימום בחורף. יש לייחס חשיבות למיקום הגוף החיצוני כך שלא יתכסה בצמחיה בעתיד ויהיה נגיש במקרה ותצטרכו תיקון מזגנים.


הוספת גז מזגנים ותיקון - כאשר פעולת המזגן נחלשת, סביר להניח שיש צורך לבצע מילוי גז מזגנים. אל תנסו לעשות זאת לבד. השאירו את העבודה לטכנאי מזגנים מומחה. אסור לערבב בין 2 סוגי גזים מכיוון שזה מסוכן ליחידת הקירור.

השאירו את העבודה לטכנאי מזגנים מוסמך כדי לא לקחת סיכונים מיותרים על עצמיכם. כאשר אתם לא מצליחים לפתור את התקלה בעצמכם או ע"י הדרכה טלפונית, הזמינו את בעל המקצוע לביתכם או לעסק בו המזגן מקולקל.

 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו