שרות למזגנים


כל מכשיר חשמלי בבית דורש בעל מקצוע מומחה בתחומו, לכן על המקררים אנו יכולים למצוא כל-כך הרבה מגנטים של בעלי מקצוע. שרות למזגנים ניתן לספק במספר דרכים כך שתוכלו להשתמש במזגן בצורה הטובה ביותר במשך שנים רבות. טכנאי מזגנים מוסמך ישמח לתת לכם עצות בנושא, לסייע לכם מרחוק במקרה ומדובר בתקלה פשוטה ובסופו של דבר גם להגיע אליכם הביתה כדי לתקן את המזגן כאשר מדובר בתקלה שאין דרך אחרת לטפל בה.


ייעוץ לגבי שימוש במזגן  - קניתם מזגן והתקנתם אותו? מזל טוב. במקרה ולא ממש הבנתם איך לתחזק אותו או להשתמש במזגן בצורה טובה, אתם מוזמנים להרים טלפון לבעל מקצוע בנושא תיקון מזגנים ולשאול אותו את כל מה שאתם רוצים לדעת. טכנאי בעל שירות תודעה גבוהה ישמח להקדיש לכם זמן. בסופו של דבר רצוי לשמור את מספר הטלפון שלו לפעמים הבאות על מנת שתוכלו להשתמש בשירותיו במקרה והמזגן יתקלקל.


תיקון מזגנים - שרות למזגנים נועד בראש ובראשונה לתיקונם. בקיץ הטכנאים עובדים שעות נוספות כי גם המזגנים עובדים שעות רבות במשך היום. כאמור, קודם כל רצוי להתקשר לטכנאי אל מנת לבדוק אם אפשר לטפל בתקלה מרחוק. לפעמים מדובר במתג מכובה  או פקק שקפץ. במקרה והתקלה מורכבת יותר, תוכלו להזמין את בעל המקצוע הביתה. אנו ממליצים לבדוק מחירון לתיקון מזגנים לפני שאתם בוחרים בבעל מקצוע.


טיפול עונתי למזגן -  אומנם מזגן הוא אינו רכב, אבל אין זה אומר שטיפול לא יכול לשפר את תפקודו או למנוע היווצרות תקלות בעתיד. המזגן פועל בעיקר בקיץ וקצת פחות בחורף. בעונות המעבר הוא לא נמצא בשימוש מסביב לשעון. בסתיו ובאביב, אנו ממליצים להזמין טכנאי מזגנים  לביצוע טיפול עונתי. דרך טיפול זה ניתן לאתר תקלות ולבדוק את תיפקודו. יכול להיות שנגמר לכם הגז במזגן? מילוי הגז לפני העונה החמה יכסוך מכם חיפוש בקיץ.


שרות למזגנים מבית רויקור - אם ניסיון מאז תחילת שנות ה 90 בטיפול בכל סוגי המזגנים, ברויקור תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים  בנושא תיקון מזגנים, גם אם זה אומר לשלוח אליכם טכנאי באמצע הלילה.  צרו איתנו קשר לייעוץ והצעת מחיר.

 


 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו